با پرخطر ترین بازیکن قهرمان آشنایی پیدا کنید

با خطرناک ترین بازیکن قهرمان آشنا شوید

رحیم زهیوی، ستاره این دو فصل استقلال خوزستان بوده است. او امید عمده تیم استقلال خوزستان در کنار مومنی و بیت سعید برای گلزنی برابر پرسپولیسی ها خواهد بود.

به گزارش "ورزش سه"، استقلال خوزستان فردا باید در ورزشگاه غدیر به مصاف پرسپولیس برود. دیدار دو تیم قهرمان و نایب قهرمان لیگ پانزدهم که مطمئنا حساسیت های ویژه ای را خواهد داشت.


نصف گل مال من، نصف گل مال فرناندز


رحیم زهیوی تا کنون برای استقلالی های خوزستان علاوه بر این که سه گل زده است، چهار پاس گل نیز داده تا به عنوان با ارزش ترین بازیکن لیگ برتر لقب بگیرد؛ البته عده ای گل دوم استقلال خوزستان به خودرو سازی از روی نقطه کرنر را به نام زهیوی نگاشته اند تا چهار گله شوند.

تصویر و عکس شماره 1 ⇩


شروع از یاسوج


زهیوی، یکی از ستاره های استقلال خوزستان در این فصل، فوتبال خود را از شهرداری یاسوج شروع کرد؛ سپس به نفت مسجدسلیمان پیوست.


کری با بیرانوند


زهیوی پس از نفت مسجدسلیمان راهی شهرداری بندر عباس شده؛ سپس به نفت تهران پیوست. او در نفت تهران با علیرضا بیرانوند هم تیمی بود و دو سال در این تیم حاضر بود. البته در آن سال سوشا جاای به عنوان گلر عمده حاضر بود و بیرانوند گلر پس از او بود. نبرد این دو بازیکن در زمین غدیر قادر هست جذابیت های خاص خود را داشته باشد. کری های این دو بازیکن البته در تیم ملی نیز ادامه داشته است.

تصویر و عکس شماره 2 ⇩
تصویر و عکس با خطرناک ترین بازیکن قهرمان آشنایی پیدا کنید


درخشش در نفت آبادان


وی پس از نفت تهران، به صنعت نفت آبادان آمد و دوسال پیش قادر بود آقای گل گروه نخست مسابقات لیگ دسته نخست شود. او 9 گل زد و 7 پاس گل داد تا یکی از رمزهای موفقیت آبادانی ها باشد.


مثلث zbz

مثلث سوسنگردی استقلال خوزستان فصل پیش با حضور زهیوی، بیت سعید و زبیدی تشکیل شد، مثلثی که خطرناک ترین مثلث لیگ بوده است؛ البته زوج او و بیت سعید هم اکنون خوب ترین زوج خط هجوم لیگ برتر هستند.

تصویر و عکس شماره 3 ⇩
تصویر و عکس با خطرناک ترین بازیکن قهرمان آشنایی پیدا کنید


گل قهرمانی برای استقلال خوزستان


او فصل پیش برای تیم عبدالله ویسی هم 7 گل زد و هم 4 پاس گل داد. گل های زیبا او در بازی با ذوب آهن، همیشه در یاد خوزستانی ها خواهد ماند. استقلال خوزستان با حضور ستارگانی چون زهیوی، بیت سعید، طیبی، جانفزا و ... قادر بود جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

حضور در تیم کی روش


رحیم زهیوی پس از درخشش در استقلال خوزستان و قهرمانی با تصمیم کی روش به تیم ملی فرا خوانده شد و در اردوها حاضر شد؛ اما به خاطر مصدومیت بد موقع، بعضی بازی های تیم ملی کشورمان در راه جام جهانی را از دست داد.

تصویر و عکس شماره 4 ⇩
تصویر و عکس با خطرناک ترین بازیکن قهرمان آشنایی پیدا کنید


با ارزش ترین بازیکن لیگ


رحیم زهیوی تا کنون، ارزشمندترین بازیکن لیگ تلقی میشود، او علاوه بر 3 گلی که زده است، 4 پاس گل داده است. آماری که قادر هست در بازی با پرسپولیس بهتر نیز بشود.


--با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، کمک کنيد--

نگارنده: لاله غ.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گر برکنم دل از تو و بردارم از تو مهر ««« »»» آن مهر بر که افکنم آن دل کجا برمبا پرخطر ترین بازیکن قهرمان آشنایی پیدا کنید


TT / 95 --- TP / 19%

گردآوری شده توسط : لاله غ.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : ورزشی
برچسب ها : آشنا , قهرمان

مطالب مرتبط