پرده برداری ایسوس از لپ تاپ فوق نازک گیمینگ Zephyrus (5 عکس)

رونمایی ایسوس از لپ تاپ فوق باریک گیمینگ Zephyrus

تصویر و عکس شماره 1 ⇩

ایسوس از تازه ترین لپ تاپ گیمینگ فوق باریک خود یعنی Zephyrus پرده برداری کرد. از مشخصات آشکار این لپ تاپ می توان به توجه کننده Kaby Lake core i7 Intel و کارت گرافیک GTX 1080 انویدیا اشاره داشت. درخلال کارایی سیستم سرد کننده این لپ تاپ هم در حد بالایی است.

به اعلان سرزه و به نقل از کلیک، کمپانی Republic of Gamers که سازنده لپ تاپ های گیمینک ایسوس در تایوان است، از تازه ترین لپ تاپ گیمینگ این کمپانی یعنی Zephyrus پرده برداری کرد. ضخامت قسمت باریک این لپ تاپ تنها ۱۶٫۹ میلی متر است. این لپ تاپ مجهز به نسل هفتم توجه کننده core i7 Intel و کارت گرافیک GTX 1080 انویدیا است و باوجود باریک بودن از توانایی بسیار بالایی برخوردار است.

لپ تاپ های گیمینگ معمولا لپ تاپ های بزرگ و ضخیمی هستند؛ مثلا ضخامت لپ تاپ alienware 15 کمپانی Dell تنها ۲۵٫۴ میلی متر و ضخامت لپ تاپ Blade Pro ریزر ۲۲٫۵ میلی متر است که کمی کمتر از لپ تاپ alienware 15 است؛ اما لپ تاپ Zephyrus با ضخامت ۱۶٫۹ میلی متر در قسمت جلوی آن، از دو لپ تاپ دیگر به مقدار قابل توجهی نازکتر است و برتری کامل در این زمینه با این لپ تاپ است.

تصویر و عکس شماره 2 ⇩
تصویر و عکس پرده برداری ایسوس از لپ تاپ فوق باریک گیمینگ Zephyrus

لپ تاپ Zephyrus دارای صفحه اکران ۱۵٫۶ اینچی با قیمت رفرش ۱۲۰ هرتز است. زاویه دید صفحه اکران این لپ تاپ کاملا عالی است و از استاندارد گامای رنگ sRGB 100 % برخوردار است. درخلال این لپ تاپ از تکنولوژی G-sync انویدیا هم برخوردار است که سبب مطابقت قیمت رفرش کارت گرافیک با توانایی خروجی CPU و کنار زده شدن لگ و پرش میشه. در قلب این لپ تاپ هم توجه کننده نسل هفتم Kaby Lake) core i7) Intel و کارت گرافیک GTX 1080 قرار گرفته است. Operating System سیستم عامل این لپ تاپ هم نسخه Creator ویندوز ۱۰ است که وضعیت Windows Game Mode آن به اجرای بسیار جاری بازی ها یاری میرساند و سبب استریم شدن آسان بازی ها در سرویس Mixer مایکرو سافت میشه.

تصویر و عکس شماره 3 ⇩
تصویر و عکس پرده برداری ایسوس از لپ تاپ فوق باریک گیمینگ Zephyrus

سیستم سرد کننده این لپ تاپ که Active Aerodynamic System نام دارد، از عملکرد بسیار خوبی برخوردار است. این سیستم از یک فن منحنی تعبیه شده در سطح لپ تاپ و چندین قطعه هدایت کننده جریان هوا تشکیل شده است که سبب میشه حرارت سریعا از قطعات مهم لپ تاپ رانده شود. درخلال هنگامی که لپ تاپ به وسیله کاربر باز میشه، بخشی از بدنه هم به منظور آسان ازدیاد جریان هوا باز میشه.

تصویر و عکس شماره 4 ⇩
تصویر و عکس پرده برداری ایسوس از لپ تاپ فوق باریک گیمینگ Zephyrus

Zephyrus دارای یک صفحه کلید مجهز به نور پس زمینه است تا کاربران در هنگام بهره گیری از آن در محیط های کم نور با معضلی مواجه نشوند. صفحه کلید این لپ تاپ در جلوی آن و در بخشی که معمولا تاچ پد لپ تاپ ها وجود دارد، قرار گرفته است. طبق نقل کرده ایسوس صفحه کلید این لپ تاپ به دو علت در قسمت جلوی آن قرار گرفته است؛ نخست اینکه این کار به پیشرفت عملکرد سیستم سرد سازی لپ تاپ یاری میرساند و دوم اینکه مکان قرارگیری صفحه کلید لپ تاپ، حس فعالیت کردن با رایانه های دسکتاپ را به کاربر القا می کند.

تصویر و عکس شماره 5 ⇩
تصویر و عکس پرده برداری ایسوس از لپ تاپ فوق باریک گیمینگ Zephyrus

تاچ پد این لپ تاپ هم در قسمت سمت راست صفحه کلید تعبیه شده است. همچنین کاربران قادر هستند از تاچ پد این لپ تاپ که از ۱۰ کلید سرخ رنگ تشکیل شده است، برای دسترسی با سرعت به تواناییهای (فانکشن ها) گوناگون هم بهره گیرند. درخلال رنگ های قسمتهای گوناگون صفحه کلید مهم قادر هستند عوض شوند. با بهره گیری از تکنولوژی “anti ghosting” در صفحه کلید Zephyrus، مشکل عمل نکردن چندین کلید به طور همزمان، کاملا از بین برده شده است و حتی ۳۰ کلید صفحه کلید هم قادر هستند به طور همزمان با همدیگر عمل کنند.

***********************************

نگارنده : شيرين و.

کامپیوتر و نرم افزار در بخش کامپیوتر , اینترنت و موبایل سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بر در ارباب بی‌مروت دنيا ««« »»» چند نشينی که خواجه کی به درآيدپرده برداری ایسوس از لپ تاپ فوق نازک گیمینگ Zephyrus (5 عکس)


TT / 184 --- TP / 29%گردآوری شده توسط : شيرين و.
تاریخ گردآوری : 2017-06-01
در دسته بندی : ایسوس
برچسب ها : باریک , رونمایی , گیمینگ , Zephyrus
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :