پریچهره: دبیر فدراسیون به زودی انتخاب می شود/ پاسخ استعلام نامزدها آمده است

پریچهره: دبیر فدراسیون به زودی انتخاب می شود/ پاسخ استعلام نامزدها آمده است

سرپرست فدراسیون دوچرخه سواری گفت: شنیدم پاسخ استعلام نامزدهای رای گیری آمده، اما هنوز چیزی به ما اعلام نشده است.

نصرالله پریچهره در مکالمه با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در رابطه با عملکرد رکابزنان کشورمان در مسابقات کاپ آسیایی تایلند و جهانی قطر بیان داشت: فرزندهای ما در هر دو مسابقه به خصوص جهانی قطر عملکرد بسیار خوبی داشتند و جوانان ما نمایان کردند که امیدهای ما در آینده باشند. مربی تیم هم اعلام کرد بچه ها از روحیه بسیار بالایی در مسابقات برخوردار بودند.

وی ادامه داد: مدال آوری ما در کاپ آسیایی تایلند بود و در قطر با حضور جوانان و امیدهایمان به دنبال نتایج خوبی بودی که خوشبختانه به دست آمد. حضور گنج خانلو در رتبه 23 و صعود 100 پله ای بسیار خوب بود. او یکی از امیدهای ما در رده بزرگسالان بود.

سرپرست فدراسیون دوچرخه سواری عنوان کرد: قبل از اعزام به مسابقات به جوانان نقل کردیم بروید تا مکانی که توان دارید، رکاب بزنید و به وحشت افتی نداشته باشید. چنانچه به آنها اعتماد به نفس بدهیم همه چیز تهیه میشود و نباید ترس را در دل ورزشکاران جوان بیندازیم. حضور در این مسابقات مخارج چندانی هم برای فدراسیون نداشت، اما نتیجه کاملا قابل قبول بود.

وی در رابطه با دبیر فدراسیون که به خاطر بازنشستگی کنار رفته است، گفت: 8 نفر بازنشسته در داخل فدراسیون بودند که طبق اعلام وزارت ورزش تغییراتی را اعمال کردیم، اما دو نفر به خاطر ایثارگری به کار بازگشتند. از خالقی هم که قبلا دبیر بود در کمیته فنی بهره میگیریم و به زودی سرپرست دبیری فدراسیون را میبرگزیم.

پریچهره ادامه داد: با توجه به این که دبیر فدراسیون دبیر گردهمایی خواهد بود، شخصی را خواهیم برگزید که رای گیری را در فضایی کاملا عادلانه به انجام رساند و معضلی موجود نموجود باشد.

وی در رابطه با استعفای وزیر ورزش گفت: ما به عنوان سرپرست کار خودمان را به انجام میرسانیم و رئیس جمهور هرکسی را که شناسایی بکند، خواهد برگزید و امیدوارم فردی برگزیده شود که توسعه ورزش را در دستور کار داشته باشد.

سرپرست فدراسیون دوچرخه سواری در این که رای گیری چه وقتی به انجام رسانده میشود، گفت: شنیدم که نتیجه استعلام نامزدها معلوم شده، اما هنوز به ما چیزی اعلام نکرده اند.

---لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در انتهاي صفحه بنويسيد---

تهیه از : كيانا ی.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گوييا خواهد گشود از دولتم کاری که دوش ««« »»» من همی‌کردم دعا و صبح صادق می‌دميدپریچهره: دبیر فدراسیون به زودی انتخاب می شود/ پاسخ استعلام نامزدها آمده است


TT / 71 --- TP / 19%

گردآوری شده توسط : كيانا ی.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : دبیر
برچسب ها : فدراسیون , استعلام

مطالب مرتبط