پریچهره: شنیده ام استعلام نامزدهای ریاست تمام شده اما کتباً اعلام نشده است/ از نتایج رکابزنان امید تقریباً راضی هستیم

پریچهره: شنیده ام استعلام نامزدهای ریاست تمام شده اما کتباً اعلام نشده است/ از نتایج رکابزنان امید تقریباً راضی هستیم

سرپرست فدراسیون دوچرخه‌سواری گفت: استعلام نامزدهای ریاست فدراسیون هنوز کتباً اعلام نشده، اما شنیده‌ام که کار استعلام‌ها انجام شده است.

نصرالله پریچهره در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره آخرین وضعیت فدراسیون متبوعش اظهار داشت: در همین مدت کوتاهی که من به فدراسیون دوچرخه سواری آمده ام، سه اعزام به کشورهای هند، تایلند و قطر در قالب رقابت های کاپ آسیا و قهرمانی جاده جهان داشتیم. برای این اعزام ها اردوهایی در جزیره کیش و تهران برگزار شد تا خوشبختانه رکابزنان در کاپ آسیایی موفق به کسب مدال های خوش رنگی نیز شدند.

وی با اشاره به مسابقات قهرمانی جهان در قطر ادامه داد: با تصمیمی که در فدراسیون گرفتیم، مقرر شد که تیم بزرگسالان اعزام نشود و نفرات جوان و امید را راهی قطر کنیم. از نتایجی که در این مسابقات، نسبتاً راضی هستیم. محمد گنج خانلو در حالی در رده 23 قرار گرفت که نماینده ایران در دوره قبلی در رده 123 ایستاده بود. مهدی رجبی نیز هفتم بود، اما به یکباره از نفرات جلوتر جا ماند. این نتایج در حالی بود که همین اتفاقات را نیز پیش بینی نمی کردیم.

سرپرست فدراسیون دوچرخه سواری درباره استعلام از نامزدهای ریاست فدراسیون گفت: شنیده ام که کار استعلام ها انجام شده، اما هنوز کتباً چیزی به ما اعلام نشده است. تلاش من بر آن بوده که فضای فدراسیون و جو انتخابات آرام باشد.

پریچهره درباره زمان انتخابات نیز عنوان کرد: اساسنامه فدراسیون دوچرخه سواری که چند سال قبل به تایید رسیده و مشکلی از بابت برگزاری انتخابات نیست، با این وجود هنوز زمان برگزاری آن از سوی وزارت ورزش مشخص نشده است.

وی در خصوص موضوع بازنشستگی دبیر فدراسیون و کنار گذاشته شدن خالقی گفت: دو ماه پیش از حضور من در فدراسیون، نامه ای ارسال و در این باره توضیحاتی داده شده بود. با توجه به اینکه تا اول مهر ماه باید بازنشسته ها را تعیین تکلیف می کردیم، بنابراین هشت نفر را معرفی کردیم که دبیر، خزانه دار و رئیس کمیته امور استان ها جزو آنها بودند.

سرپرست فدراسیون دوچرخه سواری ادامه داد: مدارک مربوط به ایثارگری را به وزارت ورزش داده ایم تا اگه مشکل بازگشت آنها با استفاده از این مدارک حل شود، این اتفاق صورت بگیرد.

پریچهره در پایان گفت: برای پست سرپرست دبیری صحبت هایی شده است. در واقع کسی انتخاب شود که علاوه بر کار فدراسوین، بتواند کار مربوط به برگزاری مجمع را نیز انجام بدهد. گزینه هایی داریم، اما سعی می کنیم بدون عجله انتخاب کنیم تا دقت بیشتری در این کار باشد.

---پيشنهادات شما براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود---

تهیه از : ساسان ر.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

برسان بندگی دختر رز گو به درآی ««« »»» که دم و همت ما کرد ز بند آزادتپریچهره: شنیده ام استعلام نامزدهای ریاست تمام شده اما کتباً اعلام نشده است/ از نتایج رکابزنان امید تقریباً راضی هستیم


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : ساسان ر.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : ورزشی
برچسب ها : تقریبا , ریاست , نتایج , امید , کتبا , استعلام , رکابزنان

مطالب مرتبط