پلیس راه در محورهای مواصلاتی چایپاه مستقر می شود

پلیس راه در محورهای مواصلاتی چایپاه مستقر می شود

فرماندار چایپاره گفت: با واگذاری زمین برای احداث پاسگاه پلیس راه، پلیس راه در محورهای مواصلاتی چایپاه مستقر می‌شود.

مرتضی اصغری امروز در مکالمه با خبرنگار فارس در ارومیه بیان داشت: محورهای مواصلاتی شهرستان چایپاره فاقد پلیس راه هستند و با تلاش های به ثمر رسیده مقرر شده نسبت به استقرار پلیس راه در محورهای این شهرستان اقدام شود.

وی با بیان این که حالت راه های چایپاره نیز عالی نیست، تصریح کرد: به خاطر نبود وجود پلیس راه در محورهای این شهرستان و نبود رعایت قوانین توسط رانندگان سالانه شاهد بروز تصادفات متعددی در محورهای این شهرستان هستیم.

فرماندار چایپاره خواستار رسیدگی به حالت راه های مواصلاتی این شهرستان شد و گفت: ضروری است تا با تخصیص اعتبارات ویژه در این خصوص گام برداشته شود.

این مسؤول از تخصیص زمین نکته نیاز برای احداث پاسگاه پلیس راه در این شهرستان گزارش کرد و بیان داشت: این زمین از محل اراضی ملی واگذار و در آن آپارتمان پلیس راه احداث خواهد شد.

اصغری با بیان این که با اتمام عملیات اجرایی این آپارتمان شاهد استقرار پلیس راه در محور این شهرستان خواهیم بود، ادامه داد: این موضوع یکی از مطالبات جدی مردمان شهرستان چایپاره بود.

فرماندار چایپاره با بیان این که ضروری است تا مسؤولان نگاه خاصی به شهرهای محروم استان داشته باشد، بیان داشت: نمایندگی برخی ادارات در این شهرستان وجود ندارد و مردمان برای برخی نیازهای خود به سایر شهرستانهای استان مراجعه می کنند.

این مسؤول خواستار توزیع عادلانه امکانات در شهرستانهای استان شد و گفت: برای این منظور از مسؤولان استانی خواهان رسیدگی هر چه بیشتر به توسعه و عمران شهرستان چایپاره هستیم.

-- با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى دهيد --

نگارنده : رويا ذ.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

کلاه سروريت کج مباد بر سر حسن ««« »»» که زيب بخت و سزاوار ملک و تاج سریپلیس راه در محورهای مواصلاتی چایپاه مستقر می شود


TT / 30 --- TP / 11%

گردآوری شده توسط : رويا ذ.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : پلیس
برچسب ها : محورهای , مواصلاتی , مستقر , چایپاه

مطالب مرتبط