پهلوان زاده: سادات منصوری بازنشسته است/ هنوز به جمع بندی نرسیده ایم

پهلوان زاده: سادات منصوری بازنشسته است/ هنوز به جمع بندی نرسیده ایم

خبرگزاری فارس: پهلوان‌زاده: سادات‌منصوری بازنشسته است/ هنوز به جمع‌بندی نرسیده‌ایم

رئیس فدراسیون شطرنج نقل کرد: فردی که به عنوان سرپرست دبیری فدراسیون شطرنج انتخاب کرده‌ایم بازنشسته است.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، با استعفای امیر ملاحی دبیر سابق فدراسیون شطرنج و با موافقت معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان «محمد علی سادات منصوری» به عنوان سرپرست دبیری این فدراسیون منصوب شد.

ملاحی از قهرمانان شایسته این رشته ورزشی بود که 30 خرداد ماه به عنوان دبیر فدراسیون شطرنج برگزیده شد، اما چندی بعد سادات منصوری به عنوان سرپرست دبیری فدراسیون برگزیده شد.

ریاست فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو برای مدت چهار سال، رئیس فدراسیون ورزش های دانش یاد گیری کشور، مدیر کل تربیت بدنی استان گیلان و گلستان، مدیر کل امور استان های سازمان تربیت بدنی و چهار سال عضویت در هیات اجرایی کمیته ملی مسابقات المپیک و دبیری شطرنج نیز از جمله سوابق اجرایی محمدعلی سادات منصوری سرپرست دبیری این فدراسیون است.

مهرداد پهلوان زاده با تایید این که سادات منصوری جز افراد بازنشسته است به خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس نقل کرد: ما در جریان این موضوع هستیم که سادات منصوری به خاطر بازنشستگی قادر نیست حکم دبیری بگیرد، اما او فعلاً به عنوان سرپرست دبیری فدراسیون در حال فعالیت است.

وی ادامه داد: برای انتخاب دبیر باید فردی را بیاوریم که تمام زمان بتواند در خدمت شطرنج باشد، زبان انگلیسی و کار را رایانه را کامل بلد باشد، قابلیتهای فنی بالایی داشته باشد، بتواند مدیریت کند و خلاصه این که کامل باشد، چراکه پست حساسی را قرار است در دست بگیرد. هنوز برای انتخاب چنین فردی به جمع بندی نرسیده ایم.

-با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کاربران عزيز، يارى نماييد-

تهیه کننده: آريامنش ح.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ساروان رخت به دروازه مبر کان سر کو
««« »»»
شاهراهيست که منزلگه دلدار من است

پهلوان زاده: سادات منصوری بازنشسته است/ هنوز به جمع بندی نرسیده ایم

TT / 34 — TP / 13%

نظر دهید