پورحیدری: استقلال برنده باشد، حالم خوب می شود

پورحیدری: استقلال برنده باشد، حالم خوب می شود

منصور پورحیدری این روزها در بیمارستان بستری است و دوره درمان او این‌ بار طولانی شده است.

به گزارش "ورزش سه" ، خیلی‌ها نگران وضعیت اسطوره استقلال هستند و پورحیدری هم در این مدت خیلی کم گفت و گو کرده و همه حرف‌هایش به جملاتی کوتاه خلاصه شده است. پورحیدری در رابطه با آخرین حالتش می‌گوید: «من فعلا در بیمارستان هستم و هنوز نظر پزشکان این نیست که مرخص شوم. واقعا در این مدت هم خیلی‌ها اینجا آمدند که باید از لطف‌شان تشکر کنم. خیلی‌ها هم جویای حال من بودند و بسیاری برایم دعا کردند. امیدوارم که جواب محبت این افراد را بدهم.»


پورحیدری با این که در شرایط سختی قرار دارد، همچنان پیگیری اخبار استقلال برایش اهمیتی می دارد. او می‌گوید: «بچه‌ها و مسئولان تیم می‌آیند و من هم اخبار تیم را پیگیری می‌کنم. خدا را شکر که استقلال در چندین بازی اخیر عملکرد خوبی داشت و قادر بود خودش را تکان دهد. زمانی استقلال برنده است، حال من هم خوب می‌شود. واقعا دوست دارم شرایط خوبی یابم و به استقلال یاری رسانم.»


او در قسمت دیگری از حرف‌هایش در رابطه با این که آیا استقلال می‌تواند مدعی قهرمانی باشد نقل میکنید: «استقلال تیم خوبی دارد و قبلا هم گرفتم که نیاز به وقت دارد. فقط از هواداران می‌خواهم که از منصوریان و بازیکنان حمایت کنند و استقلال را تنها قرار ندهند.»


-- با تشکر از انتخاب شما کاربر عزيز --

نگارنده : آبتين ی.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

جان بر لب است و حسرت در دل که از لبانش ««« »»» نگرفته هيچ کامی جان از بدن برآيدپورحیدری: استقلال برنده باشد، حالم خوب می شود


TT / 33 --- TP / 15%

گردآوری شده توسط : آبتين ی.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : استقلال
برچسب ها : پورحیدری

مطالب مرتبط