پورموسوی: همه ایران بسیج شده اند تا پرسپولیس قهرمان شود/ آنها با بهترین خط حمله لیگ بازی دارند

پورموسوی: همه ایران بسیج شده اند تا پرسپولیس قهرمان شود/ آنها با بهترین خط حمله لیگ بازی دارند

لیگ برتر - سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان مدعی شد همه کشورمان بسیج شده‌اند تا پرسپولیس را قهرمان کنند.

به گزارش تسنیم، سیروس پورموسوی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس گفت: فردا بازی بین دو تیم قهرمان و نایب قهرمان فصل گذشته است.
وی ادامه داد: بازی فردا به واژه ای بازی بین تیم ندارها و داراهاست. تیم ما پس از قهرمانی به فراموشی سپرده شد، ولی امروز همه کشورمان بسیج شده اند تا پرسپولیس به قهرمانی برسد. این تیم از تمام امکانات بهره میگیرد، اما استقلال خوزستان تنها به حمایت هوادارانش دل بسته است. ما تا به امروز اگه با وجود تمام سختی ها، ایستادیم و مبارزه می کنیم فقط به عشق هواداران است که به ما شور و هیجان می دهند. با این حال اطمینان داشته باشید ما هم تلاش می کنیم نشاط را به مردمان خوزستان که همیشه مظلوم واقع شده اند، تقدیم کنیم.
پورموسوی در رابطه با شرایط تیمش و همین طور تقابل با برانکو اضافه کرد: هر تیمی قهرمان شده، در فصل پس از آن دچار بحران شده است که این اتفاق برای استقلال خوزستان نیز رخ داد. برانکو مربی خوبی است و ما هم تیم رقیب را آنالیز کرده ایم. امیدواریم که بتوانیم یک بازی خوشگل همراه با برد را مقابل این تیم پیشنهاد کنیم. من اینجا باید گلایه کنم از برخی دوستان که در رابطه و مصاحبه با من و بازیکنانم نقل میکردند شما با خوب ترین خط پاسداری کشورمان بازی دارید، اما هرگز اشاره نکردند که پرسپولیس با خوب ترین خط حمله کشورمان بازی دارد. ما جزو حمله ای ترین تیم های لیگ هستیم. با همه مسائلی که وجود دارد، فرزندها به این باور رسیده اند که قادر هستند مثل فصل پیش شگفتی ساز باشند و امیدوارم تماشاگرانی که می آیند تا از ما حمایت کنند، از بازی صفا بکنند.
سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان در خصوص حضور هواداران این تیم در بازی تصریح کرد: فردا ورزشگاه غدیر، پرسپولیس را ذوب خواهد کرد. آن باوری که فرزندها برای کسب برد به آن رسیده اند، قادر هست ما را به پیروزی برساند. من از این موضوع شادم. می خواهم نقل بکنیم نگران بازی با پرسپولیس نیستیم بلکه نگران کم لطفی ها هستیم. اتفاقاً معتقدم پرسپولیس باید نگران خط حمله ما باشد.
پورموسوی در رابطه با تعطیلات لیگ برتر هم گفت: در این خصوص همه تیم ها معترض هستند. یکی از مسئولان فدراسیون فوتبال در گفت و گوای نقل کرده پیش از شروع فصل، این مسئله را در یک تقویم جداگانه با همه مربیان لیگ برتر در میان قرار داده ایم و این برنامه، توسط مربیان تأیید شده است، اما این فرد نقل نکرد که نخست فصل برنامه ای به ما دادند و گفتند بین بد و بدتر، یکی را برگز. ما هم ناچار شدیم به این برنامه تن بدهیم. حالا هم می نگاه کنید که دوستان، برنامه خودشان را اجرا می کنند.
43 43

__________________________________

تهیه و تدوین: زيبا ت.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دوستان عيب نظربازی حافظ مکنيد ««« »»» که من او را ز محبان شما می‌بينمپورموسوی: همه ایران بسیج شده اند تا پرسپولیس قهرمان شود/ آنها با بهترین خط حمله لیگ بازی دارند


TT / 84 --- TP / 18%

گردآوری شده توسط : زيبا ت.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : بسیج
برچسب ها : پرسپولیس , قهرمان , ایران , پورموسوی

مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :