پورموسوی: دیدار فردا بازی ندارها با داراها است/پرسپولیس را در ورزشگاه غدیر ذوب می کنیم!

پورموسوی: دیدار فردا بازی ندارها با داراها است/پرسپولیس را در ورزشگاه غدیر ذوب می کنیم!

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان، نقل کرد: قهرمان و نایب قهرمان فصل پیش بازی می‌کنند. این بازی تیم ندارها و داراها است.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، سیدسیروس پورموسوی در نشست خبری پیش از دیدار مقابل پرسپولیس، نقل کرد: همانطور که همه عزیزان آگاهی میدارند قهرمان و نایب قهرمان فصل پیش بازی می کنند. این بازی تیم ندارها و داراها است. استقلال خوزستان دچار معضلات مالی شد و تمام کشورمان بسیج شدند پرسپولیس امسال به قهرمانی برسد.

وی اضافه کرد: تنها پشتوانه ما هواداران هستند و در این شرایط با همه سختی هایی که وجود می دارد کارمان را دنبال می کنیم. تمام تلاشمان را می کنیم تا بار دیگر فردا نشاط را به خانه مردمان خوزستان بیاوریم فوت شدیم که در این سال ها محروم هستند و مظلوم واقع می شوند.

سرمربی استقلال خوزستان، تأکید کرد: قادر میبودیم عملکرد بهتری نسبت به این شرایط داشته باشیم اما شرایط به این شکل رقم خورد.

وی در رابطه با حالت پرسپولیس، تصریح کرد: پرسپولیس تیم خوبی است و مربی بزرگی مثل برانکو ایوانکوویچ بهره می برد. از دوستان رسانه ای گلایه می کنم. آنها در این چندین روز دائم از ما در رابطه با شرایط خط دفاعی پرسپولیس پرسش می کنند در حالیکه اشاره ای به این مسئله که ما صاحب خوب ترین خط هجوم هستیم نمی کنند. ما گل های زیادی خوردیم ولی در بخش هجوم عالی فعالیت کردیم. خوشبختانه اکنون شرایط تیم خوب است و بازیکنان به این خودباوری رسیدند که قادر هستند همچون سال پیش شگفتی ساز شوند.

پورموسوی با اشاره به مسابقه فردا، خاطرنشان کرد: فردا ورزشگاه غدیر پرسپولیس را ذوب می کند. به تلاش و باور خوبی رسیدیم. می خواهیم شرایط سختی را برای رقیب رقم بزنیم. نگران بازی با پرسپولیس نیستیم تنها دغدغه ما کم لطفی مسئولان است. به نظر من پرسپولیس باید نگران خط هجوم ما باشد.

وی در پایان، در رابطه با تعطیلات لیگ، نقل کرد: همه به این مسئله معترض هستند. به ما می گویند باید ابتدای فصل اعتراض می کردیم. در ابتدای فصل دو برنامه به ما دادند که شرایط بسیار بدی داشت. به همین خاطر از نگاه کن بد و بدتر یک گزینه را برگزیدیم. حالا هم این شرایط وجود دارد و چاره ای نداریم که جز با این مسئله کنار بیاییم.

****ضمن تشكر از حسن انتخاب شما ،لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد****

نگارش از: پاكناز ف.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

معاشری خوش و رودی بساز می‌خواهم ««« »»» که درد خويش بگويم به ناله بم و زيرپورموسوی: دیدار فردا بازی ندارها با داراها است/پرسپولیس را در ورزشگاه غدیر ذوب می کنیم!


TT / 63 --- TP / 17%

گردآوری شده توسط : پاكناز ف.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : ندارها
برچسب ها : غدیر , ورزشگاه , پرسپولیس , پورموسوی , داراها

مطالب مرتبط