پورموسوی: فردا غدیر پرسپولیس را ذوب می کند

پورموسوی: فردا غدیر پرسپولیس را ذوب می کند

پورموسوی نقل میکنید که تنها برای کسب سه امتیاز و پیروزی به مصاف پرسپولیس خواهند رفت.

به گزارش "ورزش سه"، سید سیروس پورموسوی در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی با پرسپولیس، نقل کرد:


فردا جنگ داراها و ندارهاست


همانطور که همه عزیزان می‌دانند، قهرمان و نایب قهرمان فصل قبل بازی می‌کنند. این بازی تیم ندارها و داراها است، ما پس از قهرمانی از یاد برده شدیم و تنها به عشق هواداران و مردمان خوزستان با دیگر تیم ها مصاف می کنیم.


برای سه امتیاز به میدان می رویم


ما فردا تنها برای سه امتیاز به میدان خواهیم رفت تا نشاط را به خانه های هواداران خوزستانی ببریم. ما به عشق این هواداران به میدان می رویم.

بسیج شده اند تا پرسپولیس قهرمان شود


تیم استقلال پس از قهرمانی به فراموشی سپرده شد در حالی که تمام کشورمان بسیج شده‌اند تا امسال پرسپولیس به قهرمانی برسد و این تیم از امکانات و تجهیزات ضروری استفاده می‌کند. تیم ما فصل گذشته با شایستگی به قهرمانی رسید و این قهرمانی را با حمایت هواداران به دست آوردیم.اگه ما تا به امروز با تمام سختی‌ها ایستاده‌ایم به عشق هواداران است که با حضورشان شور و هیجان به بازیکنان می‌دهند. فردا تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا نشاط به لب مردمان خوزستان بیاوریم.


قادر میبودیم بهتر از این باشیم


اکنون در رده پنجم هستیم و باید نقل بکنیم هر تیمی که قهرمان می‌شود فصل بعد با معضلات بسیاری مواجه است که ما هم از این قاعده مستثنی نیستیم و فکر می‌کنم تا الان خوب نتیجه گرفته‌ایم ولی می‌توانستیم بهتر از این هم باشیم.برانکو از مربیان بزرگ لیگ است و هر کسی او را می‌شناسد. ما هم بازی‌های این تیم را دیده‌ایم و آنالیز کرده‌ایم و ان‌شاءالله که بتوانیم از آن‌ها بهره گیریم.


پرسپولیس فردا با خوب ترین خط هجوم لیگ بازی دارد


قبل از این بازی خیلی‌ها با من تماس می‌گرفتند و این پرسش را می‌پرسیدند که قرار است در بازی با پرسپولیس چه تدبیری برای خط پاسداری این تیم که خوب ترین خط پاسداری را در اختیار را دارد داشته باشیم و من اکنون گله‌مندم که چرا آن‌ها اشاره‌ای به این نداشتند که پرسپولیس فردا با خوب ترین خط هجوم لیگ بازی خواهد کرد و باید نقل بکنیم ما جزو هجومی‌ترین تیم‌های حال حضور می داریم.در دو سه هفته اخیر بازیکنانم به این باور رسیده‌اند که می‌توانند جزو مدعیان باشند و این فصل هم می‌توانند شگفتی‌ساز باشند و تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا فردا تماشاگرانی که به ورزشگاه می‌آیند راضی باشند و با سه امتیاز از زمین بیرون رویم.


غدیر پرسپولیس را ذوب می کند


اطمینان داشته باشید فردا غدیر پرسپولیس را ذوب خواهد کرد و اتحادی که نگاه کن هواداران وجود دارد و تلاشی که بازیکنانم خواهند داشت، در راستای این است که روز سختی برای پرسپولیس رقم بزنیم. ما نگران این نیستیم که فردا با پرسپولیس بازی داریم بیشتر نگران کم لطفی‌هایی هستیم که به ما شده است. امیدوارم فردا بازیکنانم تلاش کنند و نمایان کنند امسال هم شایستگی دارند و مطمئنا پرسپولیس هم باید نگران کنترل خط هجوم ما باشد.


راهی جز تعطیلی لیگ نیست


تمام تیم‌ها نسبت به این موضوع معترض هستند. به هر حال ابتدای فصل برنامه داده شد که تیم‌ها باید نگاه کن بد و بدتر یکی را انتخاب می‌کردند. اکنون تمام تیم‌ها آزرده هستند ولی راهی نیست.


- ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کمک کنيد -

نگارش : شايان ی.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ز خون که رفت شب دوش از سراچه چشم ««« »»» شديم در نظر ره روان خواب خجلپورموسوی: فردا غدیر پرسپولیس را ذوب می کند


TT / 59 --- TP / 11%

گردآوری شده توسط : شايان ی.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : غدیر
برچسب ها : پرسپولیس , پورموسوی

مطالب مرتبط