پومسه روها قم به مسابقات لیگ برتر اعزام شدند

پومسه روها قم به مسابقات لیگ برتر اعزام شدند

نایب‌رئیس هیأت‌ تکواندو استان قم از رقابت پومسه‌روهای قم با حریفان خود برای کسب عناوین اول تا سوم مسابقات لیگ برتر کشور گزارش کرد.

سیدعلی خیرخواه علوی امروز در مکالمه با خبرنگار فارس در قم، بیان کرد: به منظور رقابت در مسابقات هفته های پنجم و ششم پیکارهای لیگ برتر پومسه مردان باشگاه های کشور، سه نفر از خوب ترین های حال حاضر رشته پومسه استان قم به تهران اعزام شده اند.

وی ادامه داد: سه نماینده پومسه هیأت تکواندو استان قم در حالی به مسابقات لیگ برتر پومسه باشگاه های کشور اعزام شدند که با برنامه ریزی انجام شده از سوی فدراسیون، این رقابت ها روز پنجشنبه بیست و نهم برج مهر به میزبانی خانه تکواندو فدراسیون به انجام رسانده خواهد شد.

نایب رئیس هیأت تکواندو استان قم افزود: پومسه روهای قم در این هفته از مسابقات در رده های سنی 12 تا 14 سال، 18 تا 30 سال و 41 تا 50 سال با انگیزه بسیار بالا، روحیه ای مطلوب و آمادگی بدنی عالی همانند هفته های قبل برای کسب عناوین برتر به میدان می روند.

وی با اشاره به نفرات اعزامی قم به این مسابقات، ابراز کرد: در هفته های پنجم و ششم لیگ برتر پومسه مردان ایران علیرضا حسنی در رده سنی 12 تا 14 سال به میدان می رود تا بار دیگر استعداد بالای خود را نمایان بکند و جزء خوب ترینهای لیگ برتر قرار بگیرد.

خیرخواه علوی تصریح کرد: نماینده پومسه هیأت تکواندو استان قم در رده سنی 18 تا 30 سال این مرحله از مسابقات، علی نادعلی است که چهره معروف و شاخص پومسه قم و ایران به حساب مییاید و اکنون در عرصه جهانی یکی از خوب ترین های پومسه به حساب مییاید.

وی افزود: دیگر چهره شاخص پومسه قم و یکی از پیشکسوتان کامیاب این رشته ورزشی سیدعباس رفیعی است که در رده سنی 41 تا 50 سال مسابقات هفته های پنجم و ششم لیگ برتر پومسه مردان باشگاه های کشور همانند دوره های قبل به دنبال یکی از رتبه های برتر است.

نایب رئیس هیأت تکواندو استان قم با اشاره به جدول رده بندی مسابقات لیگ برتر پومسه تا پایان هفته چهارم، عنوان کرد: نمایندگان قم در این سه رده سنی تا قبل از رقابت های خود در هفته های پنجم و ششم لیگ امسال به ترتیب در جایگاه های چهاردهم، سوم و ششم قرار آگاهی دارد.

وی خاطرنشان کرد: به منظور رقابت در پیکارهای هفته های پنجم و ششم از نیم فصل اول مسابقات فصل 1395 لیگ برتر پومسه مردان قهرمانی باشگاه های کشور، نمایندگان قم امروز راهی تهران می شوند تا از صبح فردا در خانه تکواندو فدراسیون با حریفان مسابقه دهند.

خیرخواه علوی همچنین از قضاوت یکی از داوران پومسه قم در این هفته از پیکارها گزارش کرد و بیان کرد: کمیته داوران فدراسیون تکواندو به منظور قضاوت رقابت پومسه روهای حاضر در مخلوط تیم های گوناگون هفته های پنجم و ششم لیگ برتر پومسه مردان ایران از 17 داور فرا خوانده است.

وی در پایان بیان کرد: بر همین اساس داورانی از استان های تهران، آْذربایجان غربی، اصفهان، خوزستان، زنجان، قم، اردبیل، خراسان رضوی، مازندران و گیلان برای قضاوت فرا خوانده شده اند و در نگاه کن آنها دوست داشتنی نصیروند داور پومسه استان قم نیز در این رقابت ها قضاوت خواهد کرد.

***ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کاربر عزيز، کمک کنيد***

نگارش توسط: آترين م.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

وفا کنيم و ملامت کشيم و خوش باشيم ««« »»» که در طريقت ما کافريست رنجيدنپومسه روها قم به مسابقات لیگ برتر اعزام شدند


TT / 70 --- TP / 13%

گردآوری شده توسط : آترين م.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : پومسه
برچسب ها : روها

مطالب مرتبط