پیروانی: آنقدر آماده ایم که فرقی نمی کند چند روز استراحت کنیم/ برای بازی با ازبکستان لحظه شماری می کنیم

پیروانی: آنقدر آماده ایم که فرقی نمی کند چند روز استراحت کنیم/ برای بازی با ازبکستان لحظه شماری می کنیم

سرمربی تیم جوانان ایران گفت: تیم ما از نظر بدنی در سطح بالایی قرار دارد و همسم شده‌ایم تا ازبکستان را شکست دهیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال امیر حسین پیروانی در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل ازبکستان گفت: بازیکنان من این آمادگی را دارند تا روز دوشنبه با ارائه یک بازی جوانمردانه و تماشاگرپسند نتیجه لازم را بدست آورند. تقدیر چنین بوده که از ابتدای مسابقات تا فینال با رقبای سرسخت مواجه شویم ولی ما برای پیروزی بر هر تیمی همدل و هم قسم شده ایم و بازیکنانم با روحیه بالا و تمرکز عالی برای بازی روز دوشنبه لحظه شماری می کنند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا تیم شما با یک روز استراحت بیشتر نسبت به تیم ازبکستان سرحال تر نخواهد بود، عنوان کرد: برنامه مسابقات را من تنظیم نکرده ام ولی این را بگویم که با توجه به میزان بالای آمادگی جسمانی تیم ما هیچ فرقی نمی کند چند روز استراحت داشته باشیم بلکه فقط به موفقیت فکر می کنیم.

پیروانی در پایان درباره اینکه تیم های شما حدودا 15سال است که در مسابقات جوانان آسیا نتوانسته اند جواز حضور در مسابقات جام جهانی را کسب کنند، تصریح کرد: گذشته تمام شده است و فکر کردن به گذشته ما را از اهدافمان دور می کند. من در لحظه زندگی می کنم و نگاهم به آینده است زیرا من و تیمم همواره حرکت مان رو به جلو بوده است. وقت خود را صرف اتفاقات گذشته نمی کنم زیرا نه در به وجود آمدن آن نقشی داشته و نه توان تغییر آن را دارم. برای من و تیمم گذشته تمام شده است حتی بازی های مرحله گروهی نیز برای ما پایان یافته است. پس بهتر است با امید و لبخند درباره آینده صحبت کنیم ، زیرا آینده برای این نسل جدیدی است که پا به عرصه گذاشته است.

در ادامه سرمربی ازبکستان در نشست خبری گفت: دوشنبه باید با یکی از بهترین تیم های حال حاضر مسابقات بازی کنیم. تیمی که از لحاظ ساختار دفاعی و نظم عالی است و از لحاظ بدنی بسیار پر قدرت در مسابقات حاضر می شود اما ما هم آماده ایم تا در این مسابقه نتیجه قابل قبولی کسب کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که بخاطر یک روز استراحت کمتر بازیکنانتان با مشکلی مواجه نخواهند شد، گفت: ما بعلت قطعی شدن صعودمان بعنوان تیم اول در بازی شب گذشته مقابل چین به تعدادی از بازیکنان اصلی تیمم استراحت دادم اما با این حال ما 23 بازیکن آماده داریم که از این بابت تیم من کمبودی ندارد.

__________________________________

تهیه و تدوین : اردشير ظ.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

رموز مستی و رندی ز من بشنو نه از واعظ ««« »»» که با جام و قدح هر دم نديم ماه و پروينمپیروانی: آنقدر آماده ایم که فرقی نمی کند چند روز استراحت کنیم/ برای بازی با ازبکستان لحظه شماری می کنیم


TT / 0 --- TP / 0%گردآوری شده توسط : اردشير ظ.
تاریخ گردآوری : 2016-10-22
در دسته بندی : ورزشی
برچسب ها : ازبکستان , فرقی , شماری , آنقدر , استراحت , پیروانی
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :