پیروانی: اگر به فجر پول تزریق نشود، آمدن من فایده ای ندارد/ در مورد کادر فنی تیم خودم تصمیم می گیرم

پیروانی: اگر به فجر پول تزریق نشود، آمدن من فایده ای ندارد/ در مورد کادر فنی تیم خودم تصمیم می گیرم

سرمربی پیشین تیم فوتبال فجرسپاسی معتقد است باید مسئولان به این تیم کمک مالی کنند، در غیر این صورت فرقی نمی‌کند چه کسی سرمربی باشد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز در این فصل از مسابقات فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور نتوانسته است نتایج خوبی کسب کند و از 10 بازی گذشته خود فقط چهار امتیاز بدست آورده و در رده هفدهم جدول قرار دارد. از این رو مدیران باشگاه فجر در نظر دارند غلامحسین پیروانی را دوباره به جمع زردپوشان شیرازی برگردانند تا شاید این تیم مانند گذشته اوج بگیرد.

غلامحسین پیروانی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص پیشنهاد مدیران فجرسپاسی اظهار داشت: از طرف مدیران فجر صحبت هایی مطرح شده است، ولی باید ببینیم مسئولان استان به این تیم کمک می کنند یا نه. اگر کمک کنند من به فجر می روم، اما اگر این اتفاق رخ ندهد فرقی نمی کند چه کسی سرمربی تیم باشد. حتماً باید به بازیکنان پول برسانند، چون آنها چند ماه است هیچ مبلغی دریافت نکرده اند.

وی افزود: تیم فجر بازیکنان خوبی دارد، ولی آنها هم زندگی داشته و نیاز به پول دارند. سال گذشته نیز هیچ کس مدیرعامل تیم را حمایت نکرد. اگر فصل پیش تیم حمایت می شد می توانست به لیگ برتر صعود کند، اما این اتفاق رخ نداد. اکنون هم صحبت هایی با مدیرعامل باشگاه شده و اگر همه مسئولان از لحاظ مالی باشگاه را حمایت کنند، من هم می آیم و به تیم فجر کمک می کنم. خدا شاهد است من اصلاً اسم خودم را نیاورده ام، اما گفتم که باید به بازیکنان یک مقدار از مبلغ قراردادشان را بدهند تا آنها با انگیزه بیشتری لیگ را دنبال کنند.

سرمربی پیشین فجرسپاسی در مورد اینکه گفته می شود او قرار است با کادر فعلی این تیم کار کند و فقط وی به عنوان سرمربی به این تیم اضافه خواهد شد، عنوان کرد: در این مورد خودم تصمیم می گیرم. کادر فعلی فجر همه از شاگردان خودم بوده اند، ولی به امید خدا کاری می کنیم که به نفع تیم باشد.

***لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در انتهاي صفحه براي ما بنويسيد***

نگارش توسط: بهاره و.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دلبرم شاهد و طفل است و به بازی روزی ««« »»» بکشد زارم و در شرع نباشد گنهشپیروانی: اگر به فجر پول تزریق نشود، آمدن من فایده ای ندارد/ در مورد کادر فنی تیم خودم تصمیم می گیرم


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : بهاره و.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : ورزشی
برچسب ها : گیرم , فایده , تزریق , کادر , پیروانی

مطالب مرتبط