پیروزی شیرین یوونتوس در منزل لیون

پیروزی شیرین یوونتوس در خانه لیون

یوونتوس در دیداری از مرحله گروهی لیگ قهرمانان، کامیاب شد در خانه لیون به پیروزی 1-0 دست یابد. 

تصویر و عکس شماره 1 ⇩

به گزارش "ورزش سه"، در این دیدار تیم میزبان یک ضربه پنالتی را از دست داد و همین طور نتوانست از 10 نفره شدن یوونتوس بهره گیرد تا در نهایت شاگردان مکس آلگری با تک گل زیبا خوان کوادرادو به سه امتیاز این دیدار خارج از خانه برسند.

یوونتوسی ها بازی را خوب تر آغاز کردند و در دقایق ابتدایی بر بازی مسلط بودند اما قادر نبودند موقعیت مخصوص ای روی دروازه رقیب بوجود آورند.

پس از سپری شدن این دقایق، نوبت تیم میزبان بود که خودی نمایان بکند و چیزی نمانده بود که در دقیقه 13، دیاکابی با یک ضربه سر دروازه جی جی بوفون را گشاید اما ضربه او با اختلاف کمی از کنار دروازه به خارج شد.

پس از آن بازی متعادل تر شد و هر دو تیم موقعیت هایی داشتند تا این که در دقیقه 35، لیون صاحب یک ضربه پنالتی شد. خطای بونوچی روی دیاکابی، یک ضربه پنالتی نصیب لیون کرد. لاکازت پشت ضربه قرار گرفت اما بوفون با واکنشی زیبا، ضربه او را کنترل کرد تا بازی همچنان بدون گل سپری شود.

تصویر و عکس شماره 2 ⇩
تصویر و عکس پیروزی شیرین یوونتوس در خانه لیون

در دقایق پایانی از ضرباهنگ بازی کاسته شد و در نهایت بدون این که توپی از خط دروازه ها عبور کند، نیمه نخست به پایان رسید. نیمه دوم را لیون خوب تر آغاز کرد و قادر میبود در دقیقه 47 به گل خوب تری برسد اما ضربه فخیر را بوفون به هر شکل ممکن کنترل کرد.

در دقیقه 54، ماریو لمینا با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد تا شرایط برای یوونتوس دشوار شود. تیم میزبان از این فرصت بهره گرفت و حملاتش روی دروازه بیانکونری را شدت بخشید اما این یوونتوسی ها بودند که در دقیقه 76 به گل خوب تری رسیدند.

تصویر و عکس شماره 3 ⇩
تصویر و عکس پیروزی شیرین یوونتوس در خانه لیون

کوادرادو که روی پاس دنی آلوس صاحب توپ شده بود، با پیشروی خود را به محوطه جریمه رقیب رساند و در نهایت با ضربه ای دقیق و تماشایی، کار را به پایان رساند.

تلاش بازیکنان لیون برای رسیدن به گل تساوی در دقایق پایانی ثمری نداشت و یوونتوس با همان یک گل به پیروزی رسید.


__________________________________

تهیه و تدوین : سياوش م.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

همچو حافظ به رغم مدعيان ««« »»» شعر رندانه گفتنم هوس استپیروزی شیرین یوونتوس در منزل لیون


TT / 60 --- TP / 16%

گردآوری شده توسط : سياوش م.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : پیروزی
برچسب ها : شیرین , لیون , یوونتوس

مطالب مرتبط