پیروزی عمران شهرداری ساری مقابل کاله آمل در شهرآورد مازندران

پیروزی عمران شهرداری ساری مقابل کاله آمل در شهرآورد مازندران

هفته اول لیگ برتر والیبال مردان باشگاه‌های کشور در شهرآورد مازندران با شگفتی همراه بود چرا که عمران شهرداری ساری مقابل کاله پرآوازه به خوب تری دست یافت.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از شهرستان ساری، هفته اول سی امین دوره لیگ برتر والیبال مردان باشگاه های کشور عصر امروز با شگفتی همراه بود و سازمان عمران شهرداری ساری که تجربه نخستین دوره این رقابت ها را داشت کامیاب در یک بازی خارج از خانه مقابل قهرمان باشگاه های آسیا کاله آمل پیروز شود.

این بازی که عصر امروز از ساعت 18 در تالار پیامبر اعظم (ص) آمل به انجام رسانده شد شاگردان بهزاد محمودی در تیم سازمان عمران شهرداری ساری سه بر یک بر شاگردان بهروز عطایی در کاله آمل پیروز شدند و به سه امتیاز با ارزش این دیدار در شهرآورد مازندران دست کشف کردند.

بازیکنان سازمان عمران شهرداری ساری در گیم های اول،سوم و چهارم مقابل رقیب شدند و تنها در گیم دوم از میزبان خود شکست خوردند.

تیم سازمان عمران شهرداری ساری در گیم های اول، سوم و چهارم به ترتیب با نتایج 25 بر 20،27 بر 25 و 25 بر 16 پیروز شد.

تیم کاله آمل نیز تنها در گیم دوم 25 بر 18 تیم عمران شهرداری ساری را غلبه کرد.

سی امین دوره لیگ برتر والیبال مردان کشور با یاد و گرامی داشت شهدای منا با حضور 12 تیم به صورت رفت و برگشت به انجام رسانده میشود که از مازندران برای نخستین بار دو نماینده در این مسابقات حضور دارد.

-------------------------------------------------******

گردآوری از: جهانگير ف.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

صوفی شهر بين که چون لقمه شبهه می‌خورد ««« »»» پاردمش دراز باد آن حيوان خوش علفپیروزی عمران شهرداری ساری مقابل کاله آمل در شهرآورد مازندران


TT / 35 --- TP / 14%

گردآوری شده توسط : جهانگير ف.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : ساری
برچسب ها : عمران , پیروزی , کاله

مطالب مرتبط