پیروزی مقتدرانه بایرن در منزل

پیروزی مقتدرانه بایرن در خانه

بایرن مونیخ کامیاب شد با ارائه یک بازی زیبا در خانه خود بر آیندهوون شکست دهد.

تصویر و عکس شماره 1 ⇩

به گزارش "ورزش سه"، بایرن قصد داشت تا پس از کسب نتایج دور از انتظار در بوندس لیگا، این بازی را با حداکثر امتیازات پشت سر گذراد. در همان 10 دقیقه نخست، بایرن چندین بار تا آستانه گلزنی جلو رفت و قادر میبود روی حرکات لواندوقسکی، مولر و روبن به گل برسد که هر 3 موقعیت نابود شد.

اما انتظار بایرن برای گلزنی خیلی به درازا نکشید و سرانجام در دقیقه 13 توماس مولر با قرار گرفن در موقعیتی بسیار خوب با ارسال از روی نقطه کرنر کامیاب شد گل نخست بایرن را به ثمر برساند تا حملات این تیم بالاخره به بار نشیند. ضربه نخست مولر توسط گلر آیندهوون کنترل شد اما این مهاجم آلمانی ضربه برگشتی را به آسانی تبدیل به گل کرد

تصویر و عکس شماره 2 ⇩
تصویر و عکس پیروزی مقتدرانه بایرن در خانه

اما طوفان بایرن تمامی نداشت و این تیم کامیاب شد پیش از دقیقه 20 گل دوم را به ثمر برساند. نفوذ خوشگل آلابا از سمت چپ و پاس دقیق او با ضربه سر پدیده بی چون و چرای بایرن، جوشا کیمیچ همراه بود تا خیال آنچلوتی در همان دقایق ابتدایی کمی راحت شود.

در دقیقه 30، یک بار دیگر همکاری کیمیچ و روبن موقعیتی خطرناک را روی دروازه آیندهوون بوجود آورد اما گل سوم انجام نگرفت. اما در اواخر نیممه نخست و بر خاف جریان بازی، آیندهوون کامیاب فاصله را کاهش دهد و گل نخست را به ثمر برساند. نارسینگ روی پاس پریرو گلزنی کرد تا نیمه نخست با خوب تری با یک اختلاف گل به سود بایرن به پایان برسد.

بایرن نیمه دوم را نیز همانند نیمه نخست حمله ای آغاز کرد و قادر میبود در دقیقه 47 توسط لواندوفسکی به گل برسد که ضربه او خارج از چارچوب بود. 5 دقیقه بعد ضربه سر مولر در دستان سنگربان آیندهوون قرار گرفت تا حملات بایرن بی ثمر بماند. در دقیقه 55، آیندهوون در آستانه رسیدن به گل تساوی واقع بود اما ضربه خوشگل پریرو با تصویر و عکس العمل خیره کننده نویر همراه بود.

اما دقایقی بعد بایرن کامیاب شد روی همکاری روبن و لواندوفسکی و ضربه دقیق مهاجم لهستانی، گل سوم را به ثمر برساند تا این تیم در حاشیه امنیت بیشتری قرار بگیرد. بایرن پس از گل سوم نیز حملات خود را ادامه داد اما در خلق موقعیت خطرناک عاجز بود.

در دقیقه 84، تیم میزان باز هم روی همکاری تیاگو و روبن و ضربه وینگر هلندی به گل رسید تا پیروزی این تیم پررنگ تر از پیش شود. مورد جالب، مسرت نکردن روبن به احترام تیم سابق خود بود. در ادامه بازی نیز اتفاق ویژه ای رخ نداد تا بایرن رقیب خود را با نتیجه ای مقتدرانه غلبه کرده و بحران هفته های اخیر را از یاد برد.


*******************

نگارنده : فروزان گ.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

من که در آتش سودای تو آهی نزنم ««« »»» کی توان گفت که بر داغ دلم صابر نيستپیروزی مقتدرانه بایرن در منزل


TT / 71 --- TP / 15%

گردآوری شده توسط : فروزان گ.
تاریخ گردآوری : 2016-10-20
در دسته بندی : مقتدرانه
برچسب ها : بایرن , پیروزی

مطالب مرتبط