پیشنهادهای با اهمیتی که خانه دار ها میبایست بدانند

توصیه های مهمی که کدبانوها باید بدانند

بعضی از موارد ریز و قابل اهمیتی وجود دارد که هر کدبانو میبایست آن را بداند و از آن بهره گیرد. در این مقاله از دکتر سلام شماری از پیشنهادهای مهم که خانه دار ها میبایست بدانند را تهیه کرده ایم. پیشنهاد میدهیم که این مقاله را از دست ندهید و حتماً آن را خوانید. با ما همراه شوید.

برای حفاظت قارچ، کاهو، کرفس و لیموترش آن‌ها را نشویید و دریک تمیزت کاغذی و بالای نشریه بپیچید در یخچال گذارید تا رطوبت یخچال به آن نفوذ کندو تازه بماند.

برای حصول اطمینان از سلامت تخم‌مرغ، پیش از شکستن آن‌ها در داخل ظرفی از آب‌نمک خنک فرود کنید، اگه تخم‌مرغ‌ها به ته ظرف رفتند یعنی تازه و کهنسال و اگه به سطح آب آمد فاسدند.

یکی از هنرهای زنان ایرانی پیش گیری از هدر رفت بعضی از خوراکی‌هاست برای نمونه خیلی پیش‌آمده که سیب زمینی پوست گرفته‌شده اما به کار برده نشود برای پیش گیری از کدر شدن آن خوب تر است کمی آب‌لیمو و سرکه روی آن بریزید و در قول بعدازآن بهره گیرید.

پیاز و سیب‌زمینی از اقلام پرمصرفی است که هر خانواده ایرانی به میزان زیاد آن را تهیه می‌کند تا همیشه در دسترس باشد اما برای ماندگاری و پیش گیری از فاسدشدن آن ضروری است در مکان خشک و خنک و تاریک حفاظت کنید تا جوانه نزنند.

انداختن یکپارچه کتونی روی آن‌ها و همچنین سیب لبنانی هم می‌تواند، از جوانه زدن آن‌ها پیش گیری می‌کند.

یکی از نگرانی زنان ایرانی دیرپز بودن سبزیجات و گوشت‌هاست برای پخت پرسرعت این دو خوب تر است میزان خیلی کمی جوش‌شیرین در آب آن بریزید.

_________________________

تهیه و تدوین: آرمان ث.

آشپزی رژیمی و سالم در بخش آشپزی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بردم از ره دل حافظ به دف و چنگ و غزل ««« »»» تا جزای من بدنام چه خواهد بودنپیشنهادهای با اهمیتی که خانه دار ها میبایست بدانند


TT / 77 --- TP / 29%گردآوری شده توسط : آرمان ث.
تاریخ گردآوری : 2018-01-23
در دسته بندی : بدانند
برچسب ها : کدبانوها
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :