پیشنهاد هایی به انریکه برای غافلگیرنشدن برابر پپ

توصیه هایی به انریکه برای غافلگیرنشدن برابر پپ

رونالد کومان، مربی اورتون که وقتی ستاره بارسلونا بود، آخرین مربی ای است که قادر بوده پپ گواردیولا را متوقف کند. او در مکالمه با موندودپورتیوو، تفسیر جالبی از گواردیولا و تیم تحت هدایت او پیشنهاد کرده است.

تصویر و عکس شماره 1 ⇩

به گزارش "ورزش سه"، اورتون با کومان آخرین تیمی بوده که قادر بوده برابر منچسترسیتی پپ گواردیولا به تساوی دست کشف کند. دیداری که شنبه به انجام رسانده شد و سیتی قادر نبود پیش از بازی با بارسلونا به یک برد روحیه بخش در لیگ برتر دست کشف کند.

تصویر و عکس شماره 2 ⇩
تصویر و عکس پیشنهادهایی به انریکه برای غافلگیرنشدن برابر پپ

کومان که زننده گل اولین قهرمانی بارسا در لیگ قهرمانان است، وقتی با پپ در تیم رویایی یوهان کرویف همبازی بود. مربی هلندی در مکالمه با موندودپورتیو، نکاتی جالب و شنیدنی از شیوه بازی سیتی تحت هدایت گواردیولا عنوان کرد. پیشنهادهایی که قادر هستند امشب به کار لوئیس انریکه بیایند.

تصویر و عکس شماره 3 ⇩
تصویر و عکس پیشنهادهایی به انریکه برای غافلگیرنشدن برابر پپ

سیتی برای حمله کردن به نوکمپ می آید

کومان نقل میکنید:" گواردیولا امشب سیتی را با میکاپ و آرایشی حمله ای به مصاف بارسلونا خواهد فرستاد. او بازیکنان پا به توپ و تکنیکی زیادی در تیم خود دارد. معتقدم یک بازی بسیار خوب را از دو تیم شاهد خواهیم بود چرا که سبک بازی سیتی مشابه بارسلونا است و این تیم نیز سعی در حفظ توپ و مهار جریان بازی دارد. تیم هایی که مقابل بارسا قرار می گیرند، طبیعتا به پاسداری روی خواهند آورد اما بی شک بازی امشب فرق خواهد داشت. بارسا به ندرت با تیمی هایی مثل سیتی روبرو شده است. سیتی امشب حمله ای بازی کرده و شاید بارسا را سوپرایز سازد.

گواردیولا مثل انریکه در اندیشه توپ گیری و حفظ آن است. پپ همیشه در صدد سلطه بر تیم مقابل است. او خوب آگاهی میدارد که بارسا نیز چنین تفکری دارد و همین باعث گیراتر شدن بازی خواهد شد. با این حال به خاطر حضور مسی، نیمار و سوارز، بارسا تسلط محسوسی در زمینه حفظ توپ بر سیتی خواهد داشت. این سه قادر هستند اوضاع برای سیتی را دشوار و پیچیده کنند."

تصویر و عکس شماره 4 ⇩
تصویر و عکس پیشنهادهایی به انریکه برای غافلگیرنشدن برابر پپ

سیتی بی اذیت روی توپ های هوایی

سیتی روی توپ های هوایی خطرناک نیست و بارسلونا قادر هست آسوده خاطر باشد که نه روی کرنرها و نه روی ضربات آزاد، خطری دروازه اش را به مخاطره نمییاندازد. گواردیولا به ندرت از بازیکنان بلند قد در تیم خود بهره میگیرد. در بارسلونا نیز کم و بیش همین مساله را شاهد هستیم و معتقدم این دو تیم از این حیث زیان ندیده اند.

با ورود پپ به سیتی، سیتیزن ها به تیمی مبدل شده که بازی سازی را از عقب زمین و از دروازه بان خود شروع می کند و به همین دلیل بود که پپ تصمیم به جذب براوو گرفت. این دروازه بان با دو سال سابقه بازی در بارسا، خیلی خوب به چنین شیوه ای مسلط است.

سیتی تیمی بی نهایت تهاجمی است که اقدام به پاس کاری های کوتاه از عقب زمین کرده و آرام آارام خود را بر رقیب تحمیل می کند. این سیتی بسیار متفاوت نسبت به تیم فصول گذشته است."

تصویر و عکس شماره 5 ⇩
تصویر و عکس پیشنهادهایی به انریکه برای غافلگیرنشدن برابر پپ

بارسا شانس نخست برد

چه تیمی شانس نخست پیروزی است؟ معتقدم بارسا شانس بیشتری برای برد خواهد داشت به خصوص این که در خانه بازی می کند و با وجود مسی، سوارز و نیمار، از لحاظ نفری نیز برتر از سیتی به چشم مییاید. این سه مهاجم، خوب ترین های جهان هستند.

بارسا لالیگا را خوب شروع نکرده است. مصدومیت ها به خصوص معضل مسی، دستگاه چرخشی لوئیس انریکه، و نیز حضور نیمار در مسابقات المپیک، قادر هستند در این شروع بد مؤثر بوده باشند. در هر صورت معتقدم بارسلونا با کلکسیونی که در اختیار دارد قادر هست در ادامه لغزشات نخست فصلش را جبران کرده و در لالیگا به صدر بازگردد."


--- با تشکر از حسن انتخاب شما ---

نگارش از : ترانه ق.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گفت‌وگوهاست در اين راه که جان بگدازد ««« »»» هر کسی عربده‌ای اين که مبين آن که مپرسپیشنهاد هایی به انریکه برای غافلگیرنشدن برابر پپ


TT / 126 --- TP / 20%

گردآوری شده توسط : ترانه ق.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : انریکه
برچسب ها :

مطالب مرتبط