پیشگویی رشد ۷ درصدی برای بازار تلفن های همگام در سال ۲۰۱۷ (2 عکس)

پیش بینی رشد ۷ درصدی برای بازار تلفن های همراه در سال ۲۰۱۷

بنگاه تفسیری دیجی تایمز به‌تازگی آمار و مربوط به پیش‌بینی خود در زمینه عرضه تلفن‌های همراه هوشمند در سال آینده میلادی را منتشر ساخته است که این آمار خبر از رشدی 7 درصدی برای این بازار می‌دهند.
تصویر و عکس شماره 1 ⇩


بنگاه تفسیری دیجی تایمز به تازگی آمار و مربوط به قبل نگاه کنی خود در زمینه عرضه تلفن های همراه هوشمند در سال آینده میلادی را منتشر ساخته است که این آمار خبر از رشدی ۷ درصدی برای این بازار می دهند.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از وب سایت خبری تفسیری Digitimes، تلفن های همراه هوشمند یکی از اصلیترین بخش های زندگی به روز ما تلقی میشوند و بدون شک آمار مربوط به به فروش رسان این سیستم ها قادر هست سرنوشت بسیاری از غول های تکنولوژی را دست خوش عوض شود.

به همین علت نیز هرساله قبل نگاه کنی های گوناگونی درباره آینده این صنایع توسط بنگاه های تفسیری انجام می شود و آخرین نمونه انجام شده از این تفسیرها خبر از سالی خوب برای این بازار می دهند.

تصویر و عکس شماره 2 ⇩
تصویر و عکس قبل نگاه کنی رشد ۷ درصدی برای بازار تلفن های همراه در سال ۲۰۱۷

بر اساس آمار ارائه شده که مربوط به دو سال ۲۰۱۶(سه ماهه باقیمانده و در نتیجه مجموع به فروش رسان سالانه) و ۲۰۱۷ میلادی می شوند به چشم مییاید که این دو سال روندی نسبتا مشابه با یکدیگر را داشته و با نرخ رشدی مشابه سپری خواهند شد.

بر اساس این تحلیل تا پایان سال ۲۰۱۶ شاهد به فروش رسان ۱ میلیارد و ۴۲۰ میلیون دستگاه تلفن همراه هوشمند در سر تا سر دنیا خواهیم بود که این میزان رشدی ۷.۲ درصدی را نسبت به سال ۲۰۱۵ نمایان میکند.

آمار مربوط به قبل نگاه کنی سال ۲۰۱۷ نیز شامل به فروش رسان یک میلیارد و ۵۲۰ میلیون تلفن همراه است که رشدی ۷ درصدی نسبت به آمار سال جاری میلادی را نمایان میکند.

--- همچنين مي توانيد براي مشاهده مطالب مرتبط به بالای مطلب رجوع کنيد ---

نگارش توسط : جمشيد د.

تلفن های هوشمند در بخش کامپیوتر , اینترنت و موبایل سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

آب و آتش به هم آميخته‌ای از لب لعل ««« »»» چشم بد دور که بس شعبده بازآمده‌ایپیشگویی رشد ۷ درصدی برای بازار تلفن های همگام در سال ۲۰۱۷ (2 عکس)


TT / 75 --- TP / 25%

گردآوری شده توسط : جمشيد د.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : تلفن
برچسب ها :

مطالب مرتبط