پیکر جانشین سابق ستاد امر به معروف خوزستان فردا تشییع می شود

پیکر جانشین سابق ستاد امر به معروف خوزستان فردا تشییع می شود

جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خوزستان گفت: پیکر سید حمزه حسینی شهپیری، جانشین سابق دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان خوزستان فردا تشییع می‌شود.

عکس   پیکر جانشین سابق ستاد امر به معروف خوزستان فردا تشییع می شود

کهزاد سروستانی در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در اهواز، اظهار داشت: پیکر سید حمزه حسینی شهپیری، جانشین سابق دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان خوزستان فردا تشییع می شود.

وی افزود: مراسم تشییع پیکر این جانباز دوران دفاع مقدس صبح روز پنج شنبه 29 مهر ماه از ساعت 11 صبح از درب منزلش واقع در کوی پیروزی اهواز، خیابان 2 آغاز و سپس پیکر این رزمنده دلیر به زادگاهش شهر ایذه منتقل می شود.

جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خوزستان بیان کرد: پیکر این دلیرمرد در ساعت 14 روز پنج شنبه از مقابل پاسگاه هلایجان (هلاگون) شهرستان ایذه مورد استقبال همشهریانش قرار می گیرد.

وی اضافه کرد: پس از برگزاری استقبال، پیکر جانباز گرامی سید حمزه حسینی شهپیری به روضه الزهرا ایذه منتقل می شود و در جمع یاران شهیدش آرام می گیرد.

به گزارش تسنیم سید حمزه علی حسینی شهپیری معروف به سید حمزه حسینی یکی از رزمندگان دفاع مقدس خوزستان است که از مجروحیت شیمیایی رنج می برد و مدتی به همین دلیل نیز در بیمارستان بستری بود.

این جانباز سرافراز 15 سال به عنوان جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان خوزستان انجام وظیفه کرد و سرانجام عصر امروز چهارشنبه 28 مهر ماه 1395 به آسمان پر کشید و به جمع یاران شهیدش پیوست.

حسینی شهپیری از جانبازان شیمیایی هشت سال دفاع مقدس و فعالان عرصه های فرهنگی و اجتماعی خوزستان، از وکلای زبده، دارای دکترای حقوق و جانشین سابق دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر این استان بود.

وی در دوران هشت سال دفاع مقدس 59 ماه در جبهه های حق علیه باطل حضور داشت و دچار مجروحیت شیمیایی شد.

**با تشکر از حسن انتخاب شما**

نگارنده: پارسا ز.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

همچو گلبرگ طری هست وجود تو لطيف
««« »»»
همچو سرو چمن خلد سراپای تو خوش

پیکر جانشین سابق ستاد امر به معروف خوزستان فردا تشییع می شود

TT / 0 — TP / 0%

نظر دهید