پیکه: نشریات مادریدی و روزنامه پرس مرا از تیم ملی بیرون نینداخته اند!

پیکه: نشریات مادریدی و روزنامه پرس مرا از تیم ملی بیرون نینداخته اند!

مدافع میانی تیم فوتبال بارسلونا تأکید کرد تصمیمش برای ترک ملی اسپانیا هیچ ربطی به جوسازی رسانه‌های مادریدی علیه او ندارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، جرارد پیکه، تأکید کرد تصمیمش برای ترک ماتادورها پس از از جام جهانی 2018 روسیه هیچ ربطی به انتقادات رسانه ها از جمله دو نشریه معروف مادریدی یعنی روزنامه های آس و مارکا ندارد.

به دنبال جنجالی که رسانه های اسپانیایی برای پیکه ساختند و او را به نداشتن تعصب نسبت به تیم ملی اسپانیا به خاطر بریدن آستین های پیراهنش در تیم ملی که منقش به پرچم اسپانیا بود متهم کردند و البته ادعای شان کذب از آب درآمد، پیکه اعلام کرد پس از جام جهانی 2018 به دوران بازیگری خود در رده ملی پایان می دهد.

او اما تأکید کرد که تصمیمش به جنجال شکل گرفته در شبکه های اجتماعی یا رسانه های مادریدی هیچ ربطی ندارد. او همچنین گفت که تصمیمش قطعی است و امکان ندارد از آن منصرف شود.

پیکه در کنفرانس خبری قبل از بازی بارسلونا - منچسترسیتی در لیگ قهرمانان اروپا گفت: شنیده ام که می گویند، توئیتر، مارکا یا آس باعث شده اند که من تیم ملی اسپانیا را ترک کنم و اینکه آن نشریه بازیچه دست فلورنتینو پرس (رئیس باشگاه رئال مادرید)، روزنامه «اوکی دیاریو» مرا از تیم ملی بیرون انداخته است، اما این طور نیست. این تصمیمی است که من برای 31 سالگی ام گرفته ام و فکر می کنم که بهترین تصمیم است. بعد از جام جهانی به فرض اینکه ما به آن صعود خواهیم کرد، من می خواهم که نسل جدیدی از بازیکنان بیایند و پستی را که من تا الان داشتم، بگیرند.

پیکه در ادامه اعتراف کرد که از دو سال پیش به فکر آویزان کردن کفش هایش افتاده است. وی عنوان کرد: من هم به ترک بارسلونا و هم به فکر خداحافظی از تیم ملی اسپانیا فکر کردم. بعد از جام جهانی 2014 با ویسنته دل بوسکه (سرمربی پیشین تیم ملی اسپانیا) و ماریا خوسه کلارامونت صحبت کردم و به آنها گفتم که دیگر نمی خواهم ادامه دهم، چون در جوانی همه چیز را برده ام و شاید دیگر انگیزه ای برای بردن چیزهای دیگر نداشته باشم، اما آنها مرا متقاعد کردند که به کارم ادامه دهم. پس از مدتی و با ورود لوئیس انریکه، احساس کردم تغییر و تحولاتی صورت گرفته است که حالم را بهتر کرد و باعث شد که هم در بارسلونا و هم در تیم ملی احساس بهتری داشته باشم. حالا هم از وضعیتم بیشتر از هر وقت دیگری راضی ام.

پیکه درباره روبه رو شدن بارسلونا با منچسترسیتی در لیگ قهرمانان اروپا هم تأ کید کرد: چنین بازی هایی به شما انگیزه می دهند. ما در این گروه با هدف صعود به عنوان تیم اول رقابت می کنیم و پیروزی در این بازی ما را به هدف مان بسیار نزدیک می کند.

بارسلونا امشب (چهارشنبه) از ساعت 22:15 به وقت تهران میزبان منچسترسیتی خواهد بود.

-- با تشکر از حسن انتخاب شما --

نگارنده : شيرين و.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

چون ز نسيم می‌شود زلف بنفشه پرشکن ««« »»» وه که دلم چه ياد از آن عهدشکن نمی‌کندپیکه: نشریات مادریدی و روزنامه پرس مرا از تیم ملی بیرون نینداخته اند!


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : شيرين و.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : ورزشی
برچسب ها : پیکه , روزنامه , نشریات , نینداخته

مطالب مرتبط