راه چاره هایی برای بزرگ تر ارائه کردن مطبخ یا آشپزخانه نقلی

راه حل هایی برای بزرگ تر نشان دادن آشپزخانه نقلی

بزرگ تر نمایان کردن آشپزخانه

۱. آینه اعجاز مینماید

بهره گیری از آینه در فضای آشپزخانه ، مثلا در فاصله بین کمد و کابینتهای بالا و پایین، ایده بسیار خوبی برای بزرگ تر نمایان کردن آشپزخانه است. با این ترفند قادر هستید توهم فضای بیشتر را برای نگاه کننده به وجود بیاورید.

۲. به بالاها اندیشید

برای استفاده بهینه از فضای کوچولو آشپزخانه خود قادر هستید به قسمت های بالای آشپزخانه اندیشید. یعنی قادر هستید کابینت ها را روی هم انباشته در قسمت های بالای دیوار نیز نصب کنید. این کار را با ظرافت و خوشگلی به انجام رسانید تا زشت و زمخت نگاه نشود.

۳. انتخاب صندلی های بدون دسته

برای این که بتوانید در آشپزخانه کوچولو خود ناهار خوری نیز داشته باشید، خوب تر است از صندلی های بدون دسته بهره گیرید. بهره گیری از این صندلی ها در فضاهای تنگ بسیار راحتتر از انواع دسته دار است.

۴.جمع و جور کردن

سبدهای حصیری یا سینی های دیواره دار نه تنها برای حمل آسان لوازم مناسبند، بلکه گزینه های خوبی نیز برای جمع کردن لوازم اضافه از روی کابینت ها هستند. به این ترتیب قادر هستید از به هم ریختگی روی کانتر پیش گیری کنید و فضای بیشتری در اختیار داشته باشید.

۵. تعبیه کابینت ویژه ادویه

چنانچه قصد تحول دکوراسیون آشپزخانه خود را دارید، حتما در میان کابینت ها، مکانی نیز برای کابینت باریک و کشویی ویژه ادویه انتخاب بکنید. با این کار از فضای کابینت ها به درستی بهره گرفته اید.

۶. کانتر آشپزخانه به جای میز ناهارخوری

با بهره گیری از صندلی های پایه بلند قادر هستید کانتر آشپزخانه خود را به میز ناهارخوری مبدل کنید. با این کار، تا حد زیادی از فضای موجود درست بهره گرفته اید.

۷. بهره گیری از طاقچه به جای کابینت

بهره گیری از طاقچه های بدون در به جای کمد و کابینتهای بالایی، باعث بزرگ تر نگاه شدن آشپزخانه های بسیار کوچولو می شود.

جام جم

——————————–

نگارنده : راتين ه.

خانه داری در بخش خانه سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

نامم ز کارخانه عشاق محو باد
««« »»»
گر جز محبت تو بود شغل ديگرم

راه چاره هایی برای بزرگ تر ارائه کردن مطبخ یا آشپزخانه نقلی

TT / 78 — TP / 25%

نظر دهید