چطور با بهره گیری از مواد طبیعی زیبا تر شویم؟ (5 عکس)

چگونه با استفاده از مواد طبیعی زیباتر شویم؟

وب‌سایت هایو کن یو: تا کنون به این بحث فکر کرده اید که قفسه متعلق به محصولات بهداشتی و مواظبت قشنگی خود را ورودی خانه  با محصولات کاملا طبیعی و ارگانیک پر کنید؟بسیاری از همین داروهای قشنگی فانتزی و تجملی را میتوانید به صورت کاملا مقرون به صرفه با بهره گیری از مواد موجود ورودی خانه مانند روغن نارگیل، جو دو سر، خیار و سرکه سیب به راحتی آماده کنید.با ما در اینجا همراه باشید تا آماده سازی بعضی از این کپی های قشنگی را به شما اموزش دهیم.

۱- برطرف کردن پف چشم با بهره گیری از مواد موجود ورودی خانه

دایره گرد پف آلود دور چشم ها معمولا نتیجه حساسیت آلرژیک، دلهره و استرس و بدخوابی است که با چاره کهنه قاشق خنک قابل حل قصد دارد بود. دو عدد قاشق را پیوسته در فریزر دارا بوده باشید و وقتی که حس پف کردگی چشم دارا بودید آنها را از فریزر بیرون آورده و بعداز یک دقیقه مثل شکل آنها را برروی چشمان خود گذاشته و به آرامی فشار دهید.

عکس شماره 1 ⇩


۲- نرم کننده لب طبیعی بسازید.

زنانه چیزی نا امید کننده تر از لب هایی خشک و زبر نیست. یک قاشق غذاخوری روغن زیتون را همراه با مقداری شکر یا جوش شیرین ترکیب نموده و اسکراپ توسط آمده را به وسیله یک برس یا مسواک نرم به لب های خود آغشته بکنید. این کار باعث برطرف کردن بافت سلولی مرده ی لب های شما قصد دارد شد. و نرمی و تازگی خاصی به آنخا قصد دارد بخشید.

۳- ماسک لایه بردار پوست.

از قدیم جو دو سر یکی از مناسب ترین مواد لایه بردار برای پوست های خشک و ملتهب به حساب می آید.حتما این ماسک را آماده کنید و برای لایه برداری پوستتان و افت التهاب ناشی از قرمزی آن بکار ببرید.

عکس شماره 2 ⇩
عکس چگونه با استفاده از مواد طبیعی زیباتر شویم؟

۴- موهایی نرم و ابریشمین دارا بوده باشید.

سالها بهره گیری از ابزارهای گرمایشی مانند سشوار و اتوی مو یا انواع مختلف ویو موهایتان را صدمه پذیر و شکننده ساخته است . تلاش کنید با روغن های طبیعی مانند روغن نارگیل و یا روغن ارگان شادابی و خوشحالی و جوانی را به موهایتان بازگردانید. ترکیب جو, گریپ فروت, ماست و عسل یک ماسک محشر را به شما هدیه قصد دارد داد.

۵- با ماسک زردچوبه پوستتان را روشن تر کنید.

زردچوبه را به جد میتوانیم یکی از ادویه های قوی به حساب بیاوریم به ویژه وقتی که از ان برای ساختن محصولات مواظبت از پوست خانگی بهره گرفته می شود. فواید ضد التهابی و انتی باکتریال این ادویه جادویی قادر می باشد به نابود شدن خطوط ریز و چروک پوست در مقام ماسک صورت یاری رساند.

عکس شماره 3 ⇩
عکس چگونه با استفاده از مواد طبیعی زیباتر شویم؟

۶- از لیمو برای حفظ موهایتان برای مدتی طولانی بهره گیرید.

این چاره کهنه باعث حفظ قشنگی و فر موهایتان برای مدتی درازتر قصد دارد شد. چنانچه یک نصفه لیمو را به موهای خود مالش داده و بعداز آن مو را ببندید بعداز گشاده شدن مو در میابید که موهایتان به قشنگی فر شده اند و برای مدت زیادی فر هم قصد دارند ماند.

۷- تونر پاک کننده چهره تان را شما خودتان آماده کنید.

بهره گیری از تونر بعداز زدودن آرایش صورت لازم و لازم است اما در مباحث قشنگی و مواظبت از پوست اکثر نادیده گرفته می شود. یک تونر خوب قادر می باشد منافذ پوست را گشوده و ph پوست را برای پیشگیری از جوش زدن که اکثر وقتی که پوست خیلی چرب یا خیلی خشک است پیش می آید را مدیریت کند. سرکه سیب یک تونر قوی و جادویی است که از قدیم برای دارا بودن پوستی بی اکنه و شفاف مورد استفاده قرار میگرفته است.

۸- ماسک بابونه: یک مسکن عالی برای پوست.

بابونه را چه در چای سوزان بنوشید یا به عنوان ماسک صورت از ان بهره گیرید حس ارامش را برایتان تداعی قصد دارد کرد. ترکیب عسل خالص و بابونه ماسک محشر ای برای پوست های حساس قصد دارد بود.

عکس شماره 4 ⇩
عکس چگونه با استفاده از مواد طبیعی زیباتر شویم؟

۹- آیا قصد می دارید به راز دندانهای سفید رنگ و مروارید گونه پی ببرید؟

برای این کار زغال کار کرده یا زغال چوب بی افزودن هیچ ماده اضافه ای برای شستن دندانهایتان بهره گیرید .مطمئنا شگفت زده خواهید شد. بعضی از کمپانی های قشنگی اخیرا دست به تولید خمیر دندان هایی از جنس کربن زده اند که علی رغم نرخ مناسب, اثر بسیار خوب و واضحی برروی سفیدی دندان های شما میکذارند.

۱۰- ۵ خوراکی که تندرستی را برای پوستتان به ارمغان قصد دارد آورد.

چنانچه میخواهید که پوستی سلامت و زیبا دارا بوده باشید و همه از پوستتان تعریف کنند حتما در وعده های غذاییتان این ۵ ماده شگفت آور را از یاد نبرید:

عکس شماره 5 ⇩
عکس چگونه با استفاده از مواد طبیعی زیباتر شویم؟

  •     آووکادو
  •     روغن زیتون
  •     انواع مختلف سبزی ها با برگهای سبز مشکی مخصوصا اسفناج و کلم پیچ
  •     انواع مختلف آجیل
  •     تخم مرغ
۱۱- مرطوب کننده خانگی بسازید.

وقتی که یکی از محصولات مواظبت از پوست را در خانه اماده می کنم اطمینان دارید که حتما از دو روغن مطلوب خود من یعنی روغن درخت چای و اسطوخدوس مصرف می کنم. این دو روغن باعث برطرف کردن لکه های پوستی شده و پوست های خشک را تسکین قصد دارد داد. شما هم آزمایش کنید.

***با تشکر از انتخاب شما***

نگارش از : آمي‌تيس ط.

آرایش و زیبایی در بخش دنیای مد و زیبایی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

غلام مردم چشمم که با سياه دلی ««« »»» هزار قطره ببارد چو درد دل شمرمچطور با بهره گیری از مواد طبیعی زیبا تر شویم؟ (5 عکس)گردآوری شده توسط : آمي‌تيس ط.
تاریخ گردآوری : 2016-07-07
در دسته بندی : زیباتر
برچسب ها : طبیعی
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :