طرح "چله دلدادگی" در سطح مدارس استان سمنان اجرا می شود

طرح "چله دلدادگی" در سطح مدارس استان سمنان اجرا می شود

مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان از آغاز طرح "چله دلدادگی" در سطح مدارس استان سمنان خبر داد و گفت: این طرح تا روز سیزدهم آبان‌ماه ادامه دارد.

عکس   طرح "چله دلدادگی" در سطح مدارس استان سمنان اجرا می شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، محمدرضا جهان با اشاره به برخی اهداف اجرای این طرح اظهار داشت: در طرح «چله دلدادگی» دانش آموزان در کمک به جبهه مقاومت مشارکت می کنند.

وی به دیگر برنامه های آموزش و پرورش استان سمنان در این راستا اشاره کرد و گفت: همزمان با آغاز ماه محرم و سال تحصیلی پاکت های دلنوشته در سطح مدارس استان سمنان توزیع شد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان سمنان با اشاره به توزیع پاکت های دلنوشته در سطح یکهزار از مدارس استان سمنان افزود: در این طرح نیز دانش اموزان دل نوشته های خود را که خطاب به معصومان(ع) را دراین پاکت ها می نگارند.

جهان از اجرای این طرح تا روز سیزدهم آبان ماه خبر داد و گفت: دانش آموزان می توانند به همراه این دلنوشته ها کمک های نقدی خود را به ستاد بازسازی عتبات عالیات تحویل دفتر مدارس خود دهند.

وی خواستار همکاری و مشارکت دانش آموزان و فرهنگیان در امر بازسازی عتبات عالیات شد و گفت: دانش آموزان و فرهنگیان در حد توان خود برای این امر خیر مشارکت کنند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان سمنان خاطر نشان کرد: در پایان این طرح به بهترین دلنوشته ها هدایایی از جمله سفر به عتبات عالیات تقدیم اهدا می شود.

به گزارش تسنیم این طرح ویژه ماه محرم و با همکاری ستاد بازسازی عتبات عالیات استان، درسطح مدارس در حال برگزاری است.

______________________

گردآوری از : دلاور ع.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ای نسيم سحر آرامگه يار کجاست
««« »»»
منزل آن مه عاشق کش عيار کجاست

طرح "چله دلدادگی" در سطح مدارس استان سمنان اجرا می شود

TT / 0 — TP / 0%

نظر دهید