درز چندین تصویر و عکس از تلفن همراه مرموز و تازه موتورولا

درز چند عکس از گوشی مرموز و جدید موتورولا

عکس شماره 1 ⇩

بدون شک موتورولا حق خود را از بازار گوشی های هوشمند در سال ۲۰۱۶ گرفته است، و موتو زد سود خوبی را برای این شرکت به ارمغان آورده است.

به گزارش کلیک، به تازگی اخباری در رابطه با وجود مدل تازه ای از  سری گوشی های موتو به نام موتو ایکس رایج شده است که هنوز کسی آگاهی نمیدارد واقعیت دارند یا خیر، اما آگاهی میداریم که خیلی از علاقه مندان گوشی های موتورولا امیدوارند واقعیت داشته باشد. این شایعات وقتی قدرت گرفتند که ایوان بلاس با انتشار یک عکس و تصویر در توییتر خود با هشتک #mysterymoto شعله این آتش را بالا برد.

عکس شماره 2 ⇩
عکس درز چندین عکس از گوشی مرموز و جدید موتورولا

عکس انتشار داده شده از ایوان بلاس با هشتک #mysterymoto

مطمئنا، موتور Z، موتور Z پلی و موتور Z فورس هر کدام نقاط قوت خود را دارند، و قادر هست در آینده به خوب ترین شکل ممکن ارتقا کشف کنند، اما قادر نیستیم این واقعیت را نگوییم که امیدواریم مدل جدید سری گوشی های موتو هر چه زودتر انتشار داده شوند.

همانگونه که در عکس و تصویر می نگاه کنید، به چشم مییاید سیستم شامل دو بلندگو در جلو می باشد، ولی به دلیل اینکه عکس و تصویر کمی تار است، نمی توان اطلاعات بیشتری از آن گرفت.

این عکس و تصویر تنها یک عکس و تصویر تار و نامفهوم است و هیچ تاییدی برای انتشار مونو ایکس در سال ۲۰۱۶ وجود ندارد. از طرفی گفتمان در رابطه با این گوشی از حالا کمی زود است. مورد جالب توجه بعد از انتشار این عکس، واکنش نمایان نکردن موتورولا نسبت به آن بود. موتورولا این عکس و تصویر و شایعات مربوط به آن را نه رد کرد و نه تایید. در صورت انتشار اخبار تازه تر، آن ها را انتشار میدهیم. پس با ما همراه باشید.

**ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کمک کنيد**

نگارنده: بهار ج.

تازه های فناوری در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ما در پياله عکس رخ يار ديده‌ايم ««« »»» ای بی‌خبر ز لذت شرب مدام مادرز چندین تصویر و عکس از تلفن همراه مرموز و تازه موتورولا


TT / 77 --- TP / 27%

گردآوری شده توسط : بهار ج.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : تازه های فناوری
برچسب ها : گوشی , مرموز , موتورولا

مطالب مرتبط