چهارده نفر در پی جناب آقای گل (خبر مختص)

چهارده نفر به دنبال آقای گل (گزارش ویژه)

بازی های هفته نهم لیگ برتر در حالی شروع می شود که 7 بازیکن، خود را آماده گلزنی در این بازی ها کرده اند تا بتوانند به تنهایی در صدر گلزنان لیگ برتر تکیه کنند.

به گزارش "ورزش سه"، پس از پایان بازی های لیگ برتر در هفته هشتم یک بازیکن با 5 گل زده در صدر گلزنان ایستاده و 14 بازیکن با 4 و 3 گل زده به دنبال او هستند تا بتوانند با گلزنی در دیدار جلو رو خود را به صدر جدول گلزنان لیگ برتر منتقل بکنند.

با بررسی صدرنشینان جدول گلزنان لیگ برتر پیش از آغاز بازی های هفته نهم همراه "ورزش سه" باشید:

آقای گل گمنام، در فکر تثبیت

محمد شادکام را شاید قادر باش میهمان ناخوانده صدر جدول گلزنان در لیگ شانزدهم آگاهی داشت. مهاجم صنعت نفتی‌ها که این روزها برای تیمش به خوبی گلزنی می‌کند قادر بوده خود را پنج گله کند و در محضر مدعیان گوناگون آقای گلی، فعلاً در صدر جدول بایستد. شادکام و صنعت نفتی‌ها در بازی جلو رو باید در خانه از ماشین‌سازی تبریز پذیرایی کنند. دیداری که با توجه به شزایط نامساعد این تیم تبریزی می‌تواند فرصتی برای ادامه گلزنی پدیده نوظهور جدول گلزنان لیگ برتر باشد.

شش نفر به دنبال صدرنشینی

اما شش بازیکن چهار گله نیز به دنبال شادکام حضور دارند که به فکر گلزنی در بازی هفته نهم هستند تا بتوانند خود را به‌عنوان یکی از آقای گل‌های فعلی لیگ برتر شناسانند.

* مهدی طارمی که در بازی‌های اخیر روند گلزنی اش برای پرسپولیسی‌ها آغاز شده با توجه به شرایط مساعدی که دارد امید گلزنی اش را در بازی نهم زیاد کرده است. با توجه به سابقه گلزنی این بازیکن به استقلالی‌های خوزستان، این احتمال می‌رود که وی بتواند در بازی جلو رو تعداد گل‌های خود را زیاد کند.

* حسن بیت سعید نیز یکی از بازیکنانی است که احتمال گلزنی اش در بازی هفته نهم بالاست. وی که پیش‌ از این عملکرد شگفت انگیزی در بازی برابر سرخابی‌های پایتخت داشته، یکی از اصلی‌ترین امیدهای گشودن دروازه پرسپولیس است که در این صورت می‌تواند خود را به صدر برساند، بیت سعید که امسال قادر بوده دروازه استقلالی‌ها را گشاید، در بازی‌های فصل پیش نیز به هر دو تیم گل زده بود.

* مهدی ترابی نیز یکی از مهم‌ترین بازیکنانی است که در هفته جلو رو به میدان می‌رود، هافبک سایپایی‌ها در بازی آینده باید در مقابل خط دفاعی خارجی استقلالی‌ها به میدان برود. دیداری که شاید احتمال گلزنی ترابی در آن نرود (با توجه به وظایف)؛ اما می‌توان این احتمال را داد که او در گل‌سازی قدم اهمیتی می داری برای تیمش بردارد.

* محمد قاضی که در لیگ شانزدهم یک بار دیگر احیا شده است، با توجه به قانون نانوشته انگیزه گرفتن بازیکن‌ها در مقابل تیم سابقشان، می‌تواند گلزنی در برابر ذوب آهنی‌ها داشته باشد. قاضی که دورانی برای ذوبی‌ها به میدان می‌رفت در این فصل روند مثبتی داشته و احتمال پنج گله شدن این بازیکن در بازی با رقیب اصفهانی بالاست.

* مرتضی تبریزی در صورت هت تریک در دربی اصفهان (با توجه به موقعیت فوق‌العاده‌ای که از دست داد) اکنون می‌توانست یکی از آقای گل‌های لیگ باشد، کاپیتان دوم این روزهای ذوبی‌ها برای پنج گله شدن در بازی برابر تیم علی دایی کار سختی شاید نداشته باشد. نفتی‌ها تاکنون 9 بار گل خورده‌اند که تعداد کمی نیست.

* محمد ایرانپوریان هم با توجه به پست تخصصی‌اش این روزها در صدر گلزنان قرار دارد، دفاع راست تراکتوری‌ها که هرازگاهی چنانچه نفوذهای خطرناکی روی دروازه حریفان داشته باشد در صورت به‌دست آوردن پنالتی می‌تواند امیدوار به افزایش تعداد گلزنی های خود باشد؛ در غیر این صورت یکی از همان نفوذهای خطرناک و رد شدن از مهرداد جماعتی می‌تواند چاره کار باشد.

تصویر و عکس شماره 1 ⇩
تصویر و عکس چهارده نفر به دنبال آقای گل (گزارش مخصوص)

هشت نفر در لیست انتظار

اما هشت بازیکن سه گله نیز در لیگ حضور دارند که برخی از آنها در صورت ادامه روند گلزنی می‌توانند خیلی زود خود را به صدر منتقل بکنند.

* رحیم زهیوی در صورت پذیرش گلی که در هفته اخیر از روی کرنر به ثمر منتقل کرده بود، اکنون می‌توانست 4 گله باشد؛ اما این که این بازیکن برای بالارفتن بتواند در مقابل سرخ پنهان کن پایتخت گلزنی کند چیز عجیبی نیست.

* ایمان مبعلی در ابتدای بازی‌های لیگ، خوب برای نفتی‌ها گل می‌زد، این روزها ترجیح می‌دهد گل‌سازی کند. وی می‌تواند با یک شوت زیبا یا یک ضربه ایستگاهی زیبا در برابر ذوبی‌ها خود را 4 گله کند.

* گادوین منشأ دیر آمد اما خیلی زود گلزنی را برای پیکان آغاز کرد، وی در بازی‌های اخیر قادر بوده سه بار گلزنی کند و با توجه به شم بالای خود و حالت نامساعد پدیده‌ای ها (شکست سنگین هفته پیش) احتمال ادامه روند گل خانمی اش در بازی جلو رو می‌رود.

* مرتضی آقاخان نیز در بازی‌های پیکانی‌ها 3 بار گلزنی کرده است. احتمال این که این بازیکن بتواند در بازی جلو رو نیز گلزنی کند بالاست. بازیکنی که این هفته به خوبی برای تیمش بازی می‌کند.

* کاوه رضایی در بازی پیشین استقلالی‌ها توانست گل سه امتیازی به ثمر برساند، وی تاکنون سه بار قادر بوده گلزنی کند و اصلی‌ترین امید آبی‌ها برای گشودن دروازه سایپا به شمار می‌رود به‌خصوص این که این بازی در برابر تیم سابق خود قرار خواهد گرفت.

* ساسان انصاری پس از طلاق گرفتن از پرسپولیسی‌ها و پیوستن دوباره به فولادی‌ها، قادر بوده به دوران اوج خود نزدیک شود. وی در دیدارهای محدودی که برای تیمش به میدان رفت قادر بوده سه بار گلزنی کند و احتمال گلزنی اش در بازی برابر تراکتورسازی می‌رود.

* عبداله ناصری که در بازی‌هایی که برای فولادی‌ها به میدان رفته است کامیاب شده گل‌های اهمیتی می داری به ثمر برساند، احتمال گلزنی اش در بازی برابر تراکتورسازی نیز بالاست.

* لوسیانو پریرا در پیروزی پرگل گسترشی‌ها در بازی اخیر این تیم توانست سومین گل خود را به ثمر برساند. پریرا در بازی برابر صبا می‌تواند برگ برنده کمالوند باشد و در صورت حضور در میدان، اولین شانس گلزنی در این بازی است.

تصویر و عکس شماره 2 ⇩
تصویر و عکس چهارده نفر به دنبال آقای گل (گزارش مخصوص)


***براى بالا بردن سطح کيفي سايت سرزه لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد***

نگارنده: گلنار ت.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ساعتی ناز مفرما و بگردان عادت ««« »»» چون به پرسيدن ارباب نياز آمده‌ایچهارده نفر در پی جناب آقای گل (خبر مختص)


TT / 111 --- TP / 11%

گردآوری شده توسط : گلنار ت.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : چهارده
برچسب ها :

مطالب مرتبط