چهره منافقانه غربی ها در مبارزه با تروریسم آشکار شده /کاندیداهای ریاست جمهوری آمریکا رسوایی دموکراسی غربی است

چهره منافقانه غربی ها در مبارزه با تروریسم آشکار شده /کاندیداهای ریاست جمهوری آمریکا رسوایی دموکراسی غربی است

مرجع تقلید شیعیان با اشاره به اینکه چهره منافقانه غربی‌ها در مبارزه با تروریسم شناخته شده است گفت:در باطن بسیاری از دولتمردان غربی منافق هستند اما گاهی در دوراهی ها مجبورند چهره خود را نشان دادند.

عکس   چهره منافقانه غربی ها در مبارزه با تروریسم آشکار شده /کاندیداهای ریاست جمهوری آمریکا رسوایی دموکراسی غربی است

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، آیت الله مکارم شیرازی صبح امروز در جلسه درس خارج فقه خود که در شبستان مسجد اعظم قم برگزار شد، با اشاره به اینکه انجام کار نیک خرج ندارد و همه می توانند کار نیک انجام دهند اظهار داشت: اسلام آئین رحمت است برخلاف ابنکه شیادان وهابی و دست پرورده های ان ها معرفی کردند اسلام آئین خونریزی وتخریب و خشونت نیست.

مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه نباید دستور اسلام را در انجام کارهای نیک فراموش کنیم افزود: در مقابل کار نیک، کار شر را کوچک آن را هم نباید کوچک بشماریم چرا که وقتی روی هم انباشته می شود پرونده ای وحشتناک می شود.

استاد برجسته حوزه علمیه با تاکید براینکه نه کار نیک و نه کار شر را نباید کوچک شمرد خاطرنشان کرد: اخیرا این دروغگویان و کوردلان شناخته می شوند.

وی با بیان اینکه غربی ها سال ها چهره خود را زیر پرده هایی به نام حقوق بشر، کمک به بینوایان، حمایت از حیوانات، حفظ محیط زیست و دموکراسی پوشانده بودند تصریح کرد: در سال های اخیر بسیاری از این پرده ها کنار رفته و چهره های آن ها شناخته شده است.

آیت الله مکارم شیرازی با اشاره به اینکه چهره منافقانه غربی ها در مبارزه با تروریسم شناخته شده است گفت: آمریکا در عراق برای مقابله با داعش آمد اما الان که مردم می خواهند داعش را در عراق نابود کنند امریکایی ها می خواهند داعش را با حمایت خود راهی سوریه کنند.

مرجع تقلید شیعیان ادامه داد: دو نفر با سوابق سوء می خواهند سکاندار کشوری شوند که ادعای کدخدایی دنیا هم دارند این رسوایی دموکراسی غربی است و اسم آن را دموکراسی می گذارند.

وی با تاکید براینکه در باطن بسیاری از دولتمردان غربی منافق هستند اما گاهی در دوراهی ها مجبورند چهره خود را نشان دادند اظهار داشت: ایام ما مصداق یوم تبلی السرائر است، چهره ها رو شده و فریب غربی ها را نمی خوریم، البته شاید برخی هم در دلشان هنوز خواهان ارتباط با غرب هستند.

آیت الله مکارم شیرازی با اشاره به اینکه غربی ها نه تعهد را می دانند و نه به شعارهای بشری و حقوق بشری پایبندند افزود: اگر استقلال فکری از این کشورها داشته باشیم می توانیم به آینده امیدوار باشیم.

**************************************

تهیه شده توسط : ستايش ی.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

آلوده‌ای تو حافظ فيضی ز شاه درخواه
««« »»»
کان عنصر سماحت بهر طهارت آمد

چهره منافقانه غربی ها در مبارزه با تروریسم آشکار شده /کاندیداهای ریاست جمهوری آمریکا رسوایی دموکراسی غربی است

TT / 0 — TP / 0%

نظر دهید