۱۳۰ چکیده مقاله به دبیرخانه همایش تمدن نوین اسلامی رسید

۱۳۰ چکیده مقاله به دبیرخانه همایش تمدن نوین اسلامی رسید

رییس دبیرخانه دائمی همایش ملی تمدن نوین اسلامی از پایان مهلت ارسال چکیده مقالات دومین همایش ملی تمدن نوین اسلامی گزارش کرد و نقل کرد: در این مدت ۱۳۰ چکیده مقاله به دبیرخانه رسیده است.

فرزاد دنیا نگاه کن رییس دبیرخانه دائمی همایش ملی تمدن نوین اسلامی خلال بیان این مطلب به خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری فارس نقل کرد: دومین همایش ملی تمدن نوین اسلامی که بنا است اسفند ماه سال 95 به انجام رسانده شود، به مرحله پایانی ارسال چکیده مقالات انتهای مهر رسید.

وی با اشاره به این که در این مدت دعوت 130 چکیده مقاله به دبیرخانه ارسال شده است، نقل کرد: برخی از این مقالات به صورت فردی و برخی گروهی تا پنج نفر کار و تهیه شده است.

دنیا نگاه کن بیان داشت: این مقالات از سوی پنج استاد تمام دانشگاه، 14 دانشیار، 35 استادیار، 21 مربی، 40 دانشجوی دکتری، 54 دانشجوی کارشناسی ارشد و 10 دانشجوی کارشناسی تألیف شده است.

وی مهلت ارسال اصل مقالات را پایان دی ماه اعلام کرد.

رییس دبیرخانه دائمی همایش ملی تمدن نوین اسلامی با اشاره به یازده کمیسیون تخصصی مشارکت کننده در این همایش نقل کرد: هر یک از این کمیسیون ها به مسئله ویژه ای از تمدن نوین اسلامی دقت داشته اند به طور مثال کمیسیون اقتصاد، آینده پژوهی، تعلیم و تربیت، پاسداری و امنیت، سیاسی، طب و تندرست، فرهنگ اجتماعی، مدیریت، هنر و معماری و مباحث بنیادین شامل این حوزه ها می شود.

وی همچنین اضافه کرد: در این کمیسیون ها 50 عضو هیئت علمی دانشگاه های گوناگون کشور عضوی دارند و کار میکنند.

دنیا نگاه کن یکی از فعالیت های کمیسیون های تخصصی تمدن نوین اسلامی را برپایی دو نشست علمی قبل از همایش به شمار آورد و نقل کرد: جدول وقت بندی این جلسه ها به زودی اعلام خواهد شد، هم اکنون نشست سند تغییر بنیادین تعلیم و پرورش از منظر بینش تمدن اسلامی از سوی کمیسیون تعلیم و تربیت و نشست ارزیابی سند حوزه تندرست و تطابق آن با اهداف انقلاب از سوی کمیسیون طب و تندرست معلوم شده است.

بر اساس این گزارش، دومین همایش تمدن نوین اسلامی اسفند ماه در تهران به انجام رسانده میشود. علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر قادر هستند به وبگاه www.neicc.ir​ مراجعه کنند.

****همچنين مي توانيد براي مشاهده مطالب مرتبط به بالای مطلب رجوع کنيد****

نگارش از: آذين ق.

فرهنگی هنری در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ميان او که خدا آفريده است از هيچ ««« »»» دقيقه‌ايست که هيچ آفريده نگشادست۱۳۰ چکیده مقاله به دبیرخانه همایش تمدن نوین اسلامی رسید


TT / 60 --- TP / 16%

گردآوری شده توسط : آذين ق.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : تمدن
برچسب ها : چکیده , مقاله

مطالب مرتبط