چیدمان کنار های دنج و خلوت عصرگاهی (11 عکس)

دکوراسیون گوشه های دنج و خلوت عصرگاهی

تصویر و عکس شماره 1 ⇩

دکوراسیون گوشه های دنج و خلوت عصرگاهی 

برای این که هنگام عصر با یک فنجان چای یک گوشه دنج بنشینید چه مقدار برنامه ریزی کرده اید؟ شما قادر هستید یکی از گوشه های منزل خود را با دکوراسیون ویژه خوشگل کنید. داشتن یک گوشه ی دنج و به دور از هیاهو در محیط دکوراسیون داخلی تان برای خواندن کتاب، انجام کارهای مشغول کننده،

یا حتی استراحت و انجام یوگا قادر هست محیط خانه ی شما را محبوبتر و خوشایندتر از پیش کند. به همین منظور امروز در اینجا می خواهیم ۱۰ ایده برای داشتن یک گوشه ی دنج در دکوراسیون تان به شما سفارش کنیم پس با ما همراه باشید.

گوشه دنج در دکوراسیون: تراس

تصویر و عکس شماره 2 ⇩
تصویر و عکس دکوراسیون گوشه های دنج و خلوت عصرگاهیگوشه ی دنج دکوراسیون داخلی شما قادر هست محیط تراس تان باشد تا در هوای آزاد بتوانید خوابید و از آرامش تان صفا بکنید. حتی قادر هستید این فضا را شخصی تر دکور کنید و در آن از آب نما و گل و گیاه استفاده نمایید و یک محیط منحصر به فرد برای گذارن اوقات فراغت خود ایجاد نماید، چای بیاشامید، کتابتان را دست بگیرید و صفا بکنید.

گوشه دنج در دکوراسیون : کتابخانه

تصویر و عکس شماره 3 ⇩
تصویر و عکس دکوراسیون گوشه های دنج و خلوت عصرگاهیکتابخانه یکی از دنج ترین فضاهایی است که قادر هست در دکوراسیون داخلی تان بیشتر بدرخشد. کافی است یک صندلی آسانی ، چراغ مطالعه و یک میز کوچولو در این فضا گذارید و آن را تبدیل به دنج ترین و خواستنی ترین نقطه برای خواندن کتاب کنید.

گوشه دنج در دکوراسیون : ایوان

تصویر و عکس شماره 4 ⇩
تصویر و عکس دکوراسیون گوشه های دنج و خلوت عصرگاهیداشتن یک ایوان بزرگ در هر خانه ای یک موهبت به حساب مییاید، اگه از این موهبت برخوردار هستید دست بکار شوید و آن را برای ایجاد یک گوشه ی دنج در دکوراسیون داخلی تان تهیه کنید، بهره گیری از یک یک نیمکت و یک میز کوچولو و مدد گرفتن از گل و گیاه را در دیزاین دکورایون آن از یاد نبرید.

گوشه دنج در دکوراسیون : حیاط خلوت

تصویر و عکس شماره 5 ⇩
تصویر و عکس دکوراسیون گوشه های دنج و خلوت عصرگاهی به گزارش پارس ناز حیاط خلوت همانگونه که از نامش پیداست قادر هست تبدیل به یکی از دنج ترین فضاهای دکوراسیون شما شود، کافی است برای دنج ترکردن و خوشایندتر کردن این فضا از گل و گیاه های مخلف استفاده نمایید، انتخاب درختچه های کوتاه و یا حتی یک آب نمای سنگی قادر هست گوشه ی دنج دکوراسیون منزل تان را خوشایندتر و خواستنی از پیش کند.

گوشه دنج در دکوراسیون: فضایی برای مدیتیشن

تصویر و عکس شماره 6 ⇩
تصویر و عکس دکوراسیون گوشه های دنج و خلوت عصرگاهیاگه دوست دارید فضایی برای آرامش افکار خود داشته باشید خوب تر است بخشی از دکوراسیون منزل تان که در آن آرامش بیشتری دارید تبدیل به فضایی برای مدیتیشن کنید. خوب تر است در دیزاین و دکوراسیون این بخش از اصول فنگ شویی و المان های آن بهره گیرید، افزودن بادزنگ، شمع، و یا آبنماهای کوچولو قادر هست این فضا را برای شما آرامش بخش تر کند.

گوشه دنج در دکوراسیون : اتاق کار

تصویر و عکس شماره 7 ⇩
تصویر و عکس دکوراسیون گوشه های دنج و خلوت عصرگاهیاتاق کار خود را تبدیل به گوشه ی دنج دکوراسیون خود کنید، داشتن یک محیط شخصی برای انجام کارهای هنری و صنعتی تان خلاقیت شما را شکوفا می کند، یک میز ساده ، فضایی با نور طبیعی، قفسه هایی برای نظم بخشیدن به محیط داخلی تان همه و همه جزیاتی است که قادر هست گوشه ی دنجی در کوراسیون داخلی شما بوجود آورد.

گوشه دنج در دکوراسیون : اتاق خواب

تصویر و عکس شماره 8 ⇩
تصویر و عکس دکوراسیون گوشه های دنج و خلوت عصرگاهیشاید گوشه ی دنج دکوراسیون شما اتاق خوابتان باشد! پس تمام المان های آرامش بخش را در این فضا فرراهم کنید، از نور ملایم تا روتختی های گرم و نرم و بالش های کوچولو و یا حتی شمع و عودهای ملایم برای دوچندان کردن آرامش در این فضا.

گوشه دنج در دکوراسیون : فضایی برای یوگا

تصویر و عکس شماره 9 ⇩
تصویر و عکس دکوراسیون گوشه های دنج و خلوت عصرگاهییوگا یکی از ورزش های آرامش بخشی است که استرس را از شما و محیط داخلی تان میراند، اگه به این ورزش علاقه دارید و دوست دارید بخشی را در محیط داخلی تان به این ورزش محبوب اختصاص دهید.

گوشه دنج در دکوراسیون: پنجره

تصویر و عکس شماره 10 ⇩
تصویر و عکس دکوراسیون گوشه های دنج و خلوت عصرگاهیحتی اگه هیچ کدام از فضاهای نقل شده را قادر نبودید در دکوراسیون خود بوجود آورید، مایوس نشوید با گذاشتن یک صندلی در کنار پنجره ی خانان هم قادر هستید گوشه ی دنجی برای خودتان بوجود آورید، کتاب بخوانید، خوابید و یا حتی به خیال بافی توجه بکنید و از اوقات خود صفا بکنید.

گوشه دنج در کوراسیون: بهره گیری از صندلی تابی

تصویر و عکس شماره 11 ⇩
تصویر و عکس دکوراسیون گوشه های دنج و خلوت عصرگاهیبا تهیه کرد یک صندلی تابی و یا صندلی راک قادر هستید هر گوشه از دکوراسیون داخلی تان را تبدیل به کنج دنج خانه تان کنید، روی آن بنشینید تاب بخورد و معضلات خود را از یاد برید و از آرامش آن صفا بکنید، پس دست به کار شوید و یکی از آن ها را برای دکوراسیون داخلی خود تهیه کنید و از آن داشتنش صفا بکنید.

چیدانه

-- براى بالا بردن سطح کيفى سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد --

نگارنده : افسانه ا.

دکوراسیون و هنر در بخش خانه سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بدان هوس که به مستی ببوسم آن لب لعل ««« »»» چه خون که در دلم افتاد همچو جام و نشدچیدمان کنار های دنج و خلوت عصرگاهی (11 عکس)


TT / 179 --- TP / 22%

گردآوری شده توسط : افسانه ا.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : دکوراسیون
برچسب ها : خلوت , عصرگاهی

مطالب مرتبط