ژیرو: درباره آینده ام در آرسنال تردید ندارم/ برای بازگشت به ترکیب اصلی می جنگم

ژیرو: درباره آینده ام در آرسنال تردید ندارم/ برای بازگشت به ترکیب اصلی می جنگم

مهاجم فرانسوی تیم ورزش فوتبال آرسنال به خاطر کاهش داده شدن زمان وجودش در مخلوط عمده این تیم خیال ندارد توپچی‌ها را رها کند.

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد، با وجود کاهش داده شدن مدت زمان حضور اولیویه ژیرو در مخلوط عمده آرسنال، این مهاجم می نقل کند در این که آینده زمان هنرپیشگی اش در ورزشگاه امارات می باشد، شک ندارد.

ژیرو بعد از ترک اردوی تیم ملی کشور فرانسه در یورو 2016 و بازگشت به جمع توپچی ها، دچار اُفت شد و به همین دلیل آرسن ونگر ترجیح داده می باشد که الکسیس سانچس را در پست مهاجم نوک گذارد.

ژیروی 30 ساله که سپتامبر در بازی آرسنال برابر پاری سن ژرمن در لیگ قهرمانان اخراج شد و در همان بازی هم زیان نگاه کرد، برای یک ماه منزل نشین بود.

او به تله فوت نقل کرد: در این مقطع سرمربی اینشکلی شناسایی میکند که سانچس راه چاره خوب تری برای خط حمله آرسنال می باشد که یکی از علل آن مصدومیت من بوده می باشد. بنابراین من حالا که مجدداً تهیه شده ام، امیدوارم که زمان زیاد تری برای حضور در میدان به دست آورم.

ژیرو اضافه کرد: سرمربی گزینه های خودش را دارد، اما من روی خودم برای بازگشتی قوی به میادین حساب می کنم و دشوار تلاش می کنم تا این هدف را پژوهشگر کنم. من درباره آینده ام هیچ شک و تردیدی ندارم.

مهاجم فرانسوی آرسنال اطمینان دارد که قادر هست به مخلوط عمده این تیم برگردد و در جوار الکسیس سانچس یک زوج حمله ای پر خطر را برای توپچی ها بسازد.

وی تأکید کرد: هر سال که می گذرد مسابقه داخلی در تیم ها برای رسیدن به مخلوط عمده بیشتر میشه. مهاجمان زیادی هستند که هر کدام به روش ویژه خودشان بازی می کنند. هر کدام از ما عالی بازی برابر یک تیم هستیم، اما در جوار همدیگر هم قادر هستیم بازی کنیم.

----انتها----

تهیه کننده : زری ع.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گفت‌وگوهاست در اين راه که جان بگدازد ««« »»» هر کسی عربده‌ای اين که مبين آن که مپرسژیرو: درباره آینده ام در آرسنال تردید ندارم/ برای بازگشت به ترکیب اصلی می جنگم


TT / 104 --- TP / 34%گردآوری شده توسط : زری ع.
تاریخ گردآوری : 2016-11-14
در دسته بندی : ورزشی
برچسب ها : جنگم , ترکیب , آرسنال , ژیرو
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :