ال جی کاربران را سورپرایز ساخت؛ موبایل V34 شناسایی شد (5 عکس)

ال جی کاربران را غافلگیر کرد؛ گوشی V34 معرفی شد

شرکت ال‌جی سال گذشته گوشی V10 را شناساند؛ حتی همین چندین ماه گذشته هم گوشی V20 را معرفی و راهی بازار کرد؛ اما در حالی که کسی انتظار معرفی عضو تازه ای از این خانواده را تا سال ۲۰۱۷ نداشت، این شرکت همه را با معرفی گوشی LG V34 شگفت‌زده کرد.
مجله دیجی کالا - مجید نوردوست: شرکت ال‌جی سال گذشته گوشی V10 را شناساند؛ حتی همین چندین ماه گذشته هم گوشی V20 را معرفی و راهی بازار کرد؛ اما در حالی که کسی انتظار معرفی عضو تازه ای از این خانواده را تا سال ۲۰۱۷ نداشت، این شرکت همه را با معرفی گوشی LG V34 شگفت‌زده کرد.
تصویر و عکس شماره 1 ⇩


گوشی V34 را می‌توان مدل کوچک‌تر V20 آگاهی داشت. این گوشی از گواهی IP67 بهره می‌برد که باعث شده در برابر نفوذ آب و گرد و خاک مقاوم باشد. این تلفن همراه هوشمند اکثر ویژگی‌های V20 را دارد که از بین آن‌ها می‌توان به دوربین دوتایی و دستگاه صوتی Quad-DAC و اندروید ۷٫۰ اشاره کرد. همچنین این گوشی از تراشه‌ی اسنپ‌دراگون ۸۲۰ و ۴ گیگابایت رم با ۳۲ گیگابایت حافظه‌ی داخلی بهره می‌برد.

گوشی V34 از صفحه اکران ۵٫۲ اینچی بهره می‌برد و باتری ۴۰۰۰ میلی‌آمپر ساعتی برای آن‌ها انتخاب شده است. صفحه اکران دوم هم روی این محصول نگاه کرده می‌شود. البته باید به این موضوع اشاره کنیم که این تلفن همراه هوشمند به شکل انحصاری تنها در کشور ژاپن عرضه می‌شود و بعید به نظر می‌رسد که آن را در منطقه‌های دیگر بینیم. محصول جدید ال‌جی در رنگ‌های طلایی و خاکستری عرضه می‌شود.
تصویر و عکس شماره 2 ⇩
تصویر و عکس ال جی کاربران را سوپرایز ساخت؛ گوشی V34 شناسانده شد
تصویر و عکس شماره 3 ⇩
تصویر و عکس ال جی کاربران را سوپرایز ساخت؛ گوشی V34 شناسانده شد
تصویر و عکس شماره 4 ⇩
تصویر و عکس ال جی کاربران را سوپرایز ساخت؛ گوشی V34 شناسانده شد
تصویر و عکس شماره 5 ⇩
تصویر و عکس ال جی کاربران را سوپرایز ساخت؛ گوشی V34 شناسانده شد

*********************

مسئول متن : شايسته د.

تازه های علمی در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

به نيم بوسه دعايی بخر ز اهل دلی ««« »»» که کيد دشمنت از جان و جسم دارد بازال جی کاربران را سورپرایز ساخت؛ موبایل V34 شناسایی شد (5 عکس)


TT / 90 --- TP / 32%

گردآوری شده توسط : شايسته د.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : کاربران
برچسب ها : گوشی , غافلگیر

مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :