کارت‎های گرافیک GeForce GTX 1050 Ti و GTX 1050 گیگابایت را بشناسید؛ زاده شده برای بازی (4 عکس)

کارت‎های گرافیک GeForce GTX 1050 Ti و GTX 1050 گیگابایت را بشناسید؛ زاده شده برای بازی

کمپانی گیگابایت، یکی از تولیدکنندگان دوست داشتنی سخت افزارهای ویژه گیمینگ، چهار کارت گرافیک  تازه بر پایه هر یک از توجه کننده های گرافیکی GeForce GTX 1050 Ti و GTX 1050 و برای علاقمندان شناساند. در کنار مدل پرچمدار که برند دوست داشتنی G1 GAMING را یدک می کشد، گیگابایت سه کارت دیگر بر پایه هر یک از توجه کننده های گرافیکی تازه انویدیا برای گیمرها تدارک نگاه کرده است.

تصویر و عکس شماره 1 ⇩

G1 GAMING به عنوان پرچمدار کارت های سری GeForce GTX 1050 Ti و GTX 1050 گیگابایت، به توجه کننده گرافیکی اورکلاک شده، راهکار سرد سازی نورانی WINDFORCE و نورپردازی RGB مجهز است که قدرت سرد سازی بالا، پتانسیل اورکلاکینگ برتر و خوشگل را یکجا به گیمرها ارائه می کند. گیگابایت در ساخت کلیه کارت های سری G1 GAMING از توجه کننده های گرافیکی دست چین شده با پتانسیل اورکلاکینگ بالا استفاده میکند که باعث افزایش پایداری و پتانسیل اورکلاکینگ می شود. قطعات الکترونیکی مرغوب به کار رفته در مدار تغذیه 1+4 فازی کارت GTX 1050 Ti  G1 Gaming و GTX 1050 G1 Gaming باعث می شود تا ماسفت ها با دمای بسیار پایین تری فعالیت کنند که به افزایش پایداری و دقت ولتاژ برای اورکلاکینگ و همچنین دمای کارت می انجامد.

تصویر و عکس شماره 2 ⇩
تصویر و عکس کارت‎های گرافیک GeForce GTX 1050 Ti و GTX 1050 گیگابایت را بشناسید؛ زاده شده برای بازی

برای سرد نگه داشتن اجزای مختلف این کارت ها، گیگابایت از راهکار سرد سازی نورانی WINDFORCE 2X مجهز به دو عدد فن 90 میلی متری و دیزاین اختصاصی برای تیغه های فن در کنار دو لوله ناقل حرارت مسی در تماس مستقیم با سطح توجه کننده گرافیکی استفاده کرده است. فن های این کولر در مواقع لود پایین و یا بلااستفادگی دستگاه با هدف به صفر منتقل کردن ناپاکی متوقف می شوند. جهت چرخش یکی از فن های کارت مخالف دیگری است که به نقل کرده گیگابایت باعث کاهش تلاطم هوا و سرد سازی خوب تر می شود. یک نشان گر LED حالت فن ها را به صورت آنی به تصویر میکشد. نورپردازی RGB این کارت از طریق نرم افزار XTREME Engine قابل شخصی سازی است و می شود جلوه ها و رنگ های گوناگونی اعمال کرد. بک پلیت فلزی محکم نیز نه تنها استحکام کارت را تقویت می کند، بلکه ظاهر آن را خوشگل تر نیز می کند. در بخش پشتی کارت، در مجموع سه درگاه HDMI در کنار یک DVI-D و یک DisplayPort تبعیه شده است.

GTX 1050 Ti / GTX 1050 WINDFORCE OC

تصویر و عکس شماره 3 ⇩
تصویر و عکس کارت‎های گرافیک GeForce GTX 1050 Ti و GTX 1050 گیگابایت را بشناسید؛ زاده شده برای بازی

مجهز به بک پلیت فلزی و راهکار سرد سازی WINDFORCE 2X، کارت گرافیک GTX 1050 Ti و  GTX 1050 WINDFORCE OC علی رغم ارائه کارایی بالا، سرد و بی صدا می ماند. این کارت نیز به یک جفت فن 90 میلی متری، یک لوله ناقل حرارت مسی در تماس مسقتیم با سطح توجه کننده گرافیکی مجهز است. این کارت نیز از جهت چرخش یکی از فن های کولر در جهت مخالف دیگری بهره می برد که به نقل کرده گیگابایت باعث کاهش تلاطم هوا و سرد سازی خوب تر می شود . این دو کارت نیز از مدار تغذیه 1+4 فازی با بکارگیری اجزای بسیار بادوام و بهینه بهره میبرند. در پنل پشتی این کارت ها، سه عدد درگاه HDMI تعبیه شده است.
GTX 1050 Ti / GTX 1050 O

با برخورداری از کارایی تقویت شده با حداقل نیاز برای انرژی، کارت های OC edition بدون نیاز به کابل تغذیه مجزا، کارایی خیره کننده به نمایش قرار میدهند. این دو کارت از راهکار سرد سازی WINDFORCE 2X با استفاده از یک جفت فن 80 میلی متری با دیزاین اختصاصی برای تیغه ها بهره میبرند تا از طریق دفع اثرگذار حرارت، کارایی بالاتری در دمای پایین تر ارائه کنند. . فن های این کولر در مواقع لود پایین و یا بلااستفادگی دستگاه با هدف به صفر منتقل کردن ناپاکی متوقف می شوند.

 GTX 1050 Ti / GTX 1050 D5

تصویر و عکس شماره 4 ⇩
تصویر و عکس کارت‎های گرافیک GeForce GTX 1050 Ti و GTX 1050 گیگابایت را بشناسید؛ زاده شده برای بازی

دو کارت D5 edition به کابل تغذیه جداگانه نیاز ندارند، این در حالی است که حتی از قبل اورکلاک شده اند. این دو کارت از راهکار سرد سازی اختصاصی گیگابایت با بکارگیری  یک عدد فن 90 میلی متری و یک رادیاتور آلومینومی فشرده بهره می برد. گیگابایت در ساخت این کارت از قطعات بسیار با دوام Ultra Durable استفاده کرده است. فن این کارت ها نیز به صورت هوشمند مهار می شوند.


-با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى رسانيد-

نگارنده: آزاده ی.

سخت افزار در بخش کامپیوتر , اینترنت و موبایل سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ز تاب آتش سودای عشقش ««« »»» به سان ديگ دايم می‌زنم جوشکارت‎های گرافیک GeForce GTX 1050 Ti و GTX 1050 گیگابایت را بشناسید؛ زاده شده برای بازی (4 عکس)


TT / 103 --- TP / 14%

گردآوری شده توسط : آزاده ی.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : سخت افزار
برچسب ها : گرافیک , بشناسید , گیگابایت , GeForce

مطالب مرتبط