کارت گرافیک های تازه ان ویدیا برای علاقمندان به بازی های ویدئویی

کارت گرافیک های تازه ان ویدیا برای علاقمندان به بازی های ویدئویی

خبرگزاری فارس: کارت گرافیک های تازه ان ویدیا برای علاقمندان به بازی های ویدئویی

شرکت ان ویدیا سری تازه کارت های گرافیکی GTX 1050 خود را عرضه کرده که برای فعالیت به اتصالات برقی زاید احتیاج ندارند و بنابراین چندان پرمصرف نیستند.

به گزارش خبرنگار تکنولوژی اطلاعات خبرگزاری فارس به نقل از پی سی ورلد، کارت های گرافیک یاد شده GeForce GTX 1050 و GeForce GTX 1050 Ti نام دارند و نیرومند به اجرای بازی های رایانه ای پیچیده هستند.

مصرف تنها ۷۵ وات برق از جمله دیگر مزایای این کارت های گرافیکی است. مزیت دیگر قیمت نه چندان بالای این محصولات است. به گونه ای که GeForce GTX 1050 Ti تنها ۱۳۹ دلار و GTX 1050 تنها ۱۰۹ دلار قیمت دارد. این دو محصول به ترتیب در ۲۵ اکتبر و ۸ نوامبر عرضه می شوند.

GTX 1050 دوگیگابایتی در بر می داری اتمهای ۶۴۰ CUDA سریع ۱.۳۵۴ مگاهرتزی است که عملکرد آن تا حد ۱۴۵۵ مگاهرتز قابل افزایش است. GTX 1050 Ti چهار گیگابایتی هم در بر می داری اتمهای ۷۶۸ CUDA سریع ۱۲۹۰ مگاهرتز تا ۱۳۹۲ مگاهرتز است.

در هر دوی این محصولات از توجه کننده های گرافیکی GP107 بهره گرفته شده که تواناییهایی مانند تصاویر دقیق و باکیفیت، همگام سازی سریع در وقت تحول سریع تصاویر و نبود پراکندگی تصاویر پرتحرک را به ارمغان می اورند.

–با تشکر از انتخاب شما–

گردآورنده : آترين م.

اقتصادی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

مرغ کم حوصله را گو غم خود خور که بر او
««« »»»
رحم آن کس که نهد دام چه خواهد بودن

کارت گرافیک های تازه ان ویدیا برای علاقمندان به بازی های ویدئویی

TT / 25 — TP / 12%

نظر دهید

لطفا جواب سئوال زیر را بدهید *