کارواخال: برای کسب لالیگا می جنگم

کارواخال: برای کسب لالیگا می جنگم

دنی کارواخال، مدافع رئال مادرید مدعی شد که رئال به دنبال کسب لالیگا خواهد بود.

عکس شماره 1 ⇩

به گزارش "ورزش سه"، کارواخال از زمان حضورش در رئال موفقیت‌های زیادی کسب کرده و تا 24 سالگی دو قهرمانی چمپیونزلیگ در طی سه فصل به دست آورده است. او همچنین سوپرکاپ اروپا، جام باشگاه های جهان و کپا دل ری را کسب کرده و تنها جام مهمی که در کارنامه او دیده می‌شود، لالیگا است.


او در این رابطه گفت:" امیدوارم که لالیگا را به دست آورم. من در 3 چمپیونزلیگ حضور داشتم و 2 بار قهرمان آن شده ام. به نظر آسان می‌آید ولی اینطور نیست. بازیکنان بزرگی در تاریخ فوتبال هستند که حتی یک بار هم قهرمان آن نشده اند. بردن لالیگا برایم بسیار هیجان انگیز خواهد بود زیرا هیچگاه آن را نبرده ام. یک پاداش برای بازی کردن مداوم در طول فصل. بردن لیگ و سوپرکاپ اسپانیا و اضافه شدنش به ویتیرین افتخاراتم فوق‌العاده خواهد بود."

 

 

عکس شماره 2 ⇩
عکس کارواخال: برای کسب لالیگا می جنگم


کارواخال درباره شرایط رئال گفت:" در تیم ما همه خوشحالند، حتی آنهایی که کمتر از دیگران بازی می‌کنند. همه ما در یک مسیر حرکت می‌کنیم. اگر یک بازیکن تیم را ترک کند، بازیکنی با انگیزه بیشتر به تیم اضافه می‌شود و همه برای فیکس شدن در تمرینات به سختی تلاش می‌کنند. زیدان تیم ثابت و تعویضی مشخصی ندارد. هر کسی خوب کار کند بازی می‌کند."


***لطفا نظر دهيد***

نگارنده: شبنم ب.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

از ديده گر سرشک چو باران چکد رواست ««« »»» کاندر غمت چو برق بشد روزگار عمرکارواخال: برای کسب لالیگا می جنگمگردآوری شده توسط : شبنم ب.
تاریخ گردآوری : 2016-09-02
در دسته بندی : جنگم
برچسب ها : کارواخال
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :