کاشانی: استنباط استقلالی ها نسبت به حمایت وزیر از پرسپولیس شخصی است

کاشانی: استنباط استقلالی ها نسبت به حمایت وزیر از پرسپولیس شخصی است

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: هیچ اطلاعی از آینده سرپرست باشگاه پرسپولیس بعد از تغییرات در وزارت ورزش ندارم.

جعفر کاشانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، با اعلام این موضوع که خبر استعفای محمود گودرزی، وزیر ورزش و جوانان را از طریق رسانه ها متوجه شده و از داخل وزارتخانه، کسی این خبر را به او نداده است، گفت: همچنان امیدوارم با ایجاد تغییرات در وزارتخانه، یک روزی ورزش در بخش خصوصی شکل بگیرد و در چارچوب طرح های ملی و زیرنظر مسئولان ذیربط مدیریت شود. اگر بخش خصوصی وارد عمل شود، تغییر وزیر ورزش به یک بحث برای فدراسیون ها و باشگاه ها بدل نخواهد شد.

وی در مورد آینده هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: هیچ خبری در این مورد ندارم. این مباحث مربوط به آینده است، نه امروز ولی فقط امیدوارم هر اتفاقی رخ می دهد، منجر به حضور نخبگان در صدر باشگاه ها شود.

کاشانی در پاسخ به این پرسش که «آیا با رفتن گودرزی، باز هم علی اکبر طاهری می تواند به کارش ادامه دهد یا نه؟»، اظهار داشت: در این مورد هم چیزی نمی دانم، چون تهران نیستم و جلسه هیئت مدیره هم نداریم. به همین خاطر است که نمی دانم طاهری چه تصمیمی می گیرد. ان شاءالله هر تصمیمی که گرفته می شود به سود باشگاه پرسپولیس باشد. ما باید از همه پتانسیل ها حتی هواداران خاص باشگاه برای کمک به تیم استفاده کنیم.

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در خصوص حساسیت استقلالی ها به استعفای گودرزی و اینکه گفته می شود در دوران وزارت وی، پرسپولیس سود بیشتری برده است، گفت: این موضوع را قبول ندارم، چون هر دو باشگاه متعلق به وزارت ورزش است و تصمیم گیری ها به صورت مشترک انجام می گیرد. به عقیده من، ادعای استقلالی ها از استنباط شخصی می آید، وگرنه وزارتخانه نمی توانست فرقی بین دو باشگاه قائل شود.

کاشانی در مورد تکلیف باشگاه پرسپولیس و شایعه بازنشستگی طاهری افزود: ما فعلاً با همین شرایط به کارمان ادامه می دهیم و مشخص نیست چه اتفاقی رخ خواهد داد. الان می گویند طاهری بازنشسته است، اما نمی دانم بر چه اساسی این حرف ها زده می شود. همه این مباحث در آینده مشخص خواهد شد.

*نظرات شما مايه دلگرمى ماست*

تهیه از: شهريار ف.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

خوشتر ز عيش و صحبت و باغ و بهار چيست ««« »»» ساقی کجاست گو سبب انتظار چيستکاشانی: استنباط استقلالی ها نسبت به حمایت وزیر از پرسپولیس شخصی است


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : شهريار ف.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : ورزشی
برچسب ها : استقلالی , کاشانی , پرسپولیس , استنباط

مطالب مرتبط