کاظمی: برای مان فرقی نمی کند مقابل چه تیمی بازی می کنیم/ می خواهیم تماشاگران مشهدی را خوشحال کنیم

کاظمی: برای مان فرقی نمی کند مقابل چه تیمی بازی می کنیم/ می خواهیم تماشاگران مشهدی را خوشحال کنیم

سرمربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان مشهد نقل کرد: برای‌مان هیچ تفاوتی ندارد که قرار است مقابل چه تیمی بازی کنیم.

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد از مشهد مقدس، فرهاد کاظمی در نشست خبری قبل از دیدار تیمش مقابل استقلال نقل کرد: در ابتدا عرض تسلیت و تعزیت به عالیت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) دارم. در مورد بازی باید نقل بکنیم به قدرتمندی بازیکنانم عنایت دارم و امیدوارم فرزندها از قدرتمندی خود در بازی با استقلال بالاترین استفاده را ببرند.

وی در مورد تعطیلات لیگ نقل کرد: هر تیمی از بازی ها و لیگ دور باشد، از شرایط برش دور میشود و این یک قاعده است. ما در این بازی فقط یک محروم داریم، ولی بقیه بازیکنان در شرایط خوبی قرار دارند. چیزی که دلچسب است، این است که بتوانیم با همین شرایط، هواداران را با نشاط به خانه بفرستیم. ان شاءالله تیمی را به زمین می فرستیم که بازی خوب و دلچسبی را به اکران قرار بدهد.

کاظمی در پاسخ به این سوال که «چرا بازگشت شما به تمرینات در مقطعی، طولانی شد و به وعده سرشناس قهر کردید؟»، خاطرنشان کرد: من هیچ بحث شخصی در این تیم ندارم و الان هم نمی خواهم در این مورد حرفی بزنم. پس از بازی قطعاً در این خصوص حرف میزنم. این یک مسئله و بحث تیمی است و من حتماً پس از بازی، در نکته اش توضیح می دهم. شاید یک تصمیم جدید بگیریم یا صحبت تازه ای داشته باشیم، اما هر چه هست، از طریق یک تهیه کند تیمی انجام می شود.

وی ادامه داد: باید تأکید کنم معضلی در میان بوده و من کاری را به انجام رسانده ام. الان هم قادر نیستم نقل بکنیم هیچ چیزی در میان عدم. آنچه در مورد رفتن من آگاهی میدارید، موجود بوده و من آن را رد نمی کنم، چون کسی این کار را در 16 تیم لیگ خوب تری به انجام نمیرساند. نقل نمیکنیم بازی رسانه ای است، ولی قرار بدهید پس از اتمام بازی با استقلال، حرف هایم را به زبان می آورم. فردا و پس از بازی قبل از آن که کسی از من در مورد اتفاقات بازی پرسد، خودم در مورد معضلات حرف خواهم زد.

سرمربی مشکی جامگان در پاسخ به این سوال که چندین بازیکن پرسپولیسی این تیم قرار است مقابل استقلال قرار بگیرند، نقل کرد: من به پرسپولیسی بودن یا استقلالی بودن کسی کاری ندارم. می گویم به دلیل تیپی که بر تن بازیکنان است، همه آنها باید بجنگند. بین تیم های لیگ خوب تری هیچ فرقی برای ما وجود ندارد که بگوییم این تیم، استقلال است یا آن تیم پرسپولیس است. چیزی را که مدنظرمان است، در زمین بازی به انجام میرسانیم و معتقدم اگر این طور باشد، فوتبال شکل قرار می داری خودش را مییابد.

- با تشکر از انتخاب شما کاربر عزيز -

نگارش : شهباز ق.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

يغمای عقل و دين را بيرون خرام سرمست ««« »»» در سر کلاه بشکن در بر قبا بگردانکاظمی: برای مان فرقی نمی کند مقابل چه تیمی بازی می کنیم/ می خواهیم تماشاگران مشهدی را خوشحال کنیم


TT / 103 --- TP / 23%گردآوری شده توسط : شهباز ق.
تاریخ گردآوری : 2016-10-14
در دسته بندی : ورزشی
برچسب ها : فرقی , تیمی , تماشاگران , مشهدی , کاظمی
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :