کدام کارت microSD عالی موبایل شما است؟ (3 عکس)

کدام کارت microSD مناسب گوشی شماست؟

چنانچه حافظه داخلی گوشی‌تان پر شده است و به دنبال خرید کارت میکرو اس دی برای آن هستید، این مطلب به شما مدد می‌کند تا فرق انوع کارت‌های microSD را متوجه شوید و خوب ترین را برای خود بر گزینید.

بیشتر موبایلهای هوشمند موجود در بازار از حافظه داخلی 16 و 32 گیگابایتی سودمند میشوند که البته بخش زیادی از آن را Operating System سیستم عامل اشغال کرده است؛ بنابر این چنانچه کاربری علاقه داشته باشد روی دستگاهش موزیک و فیلم و عکس نگه دارد، خیلی زود با فقدان حافظه مواجه میشه. در موبایلهای کم هزینه تر 8 گیگابایتی وضع از این هم بدتر است، بنابر این باید به فکر خرید یک کارت حافظه microSD خوب برای گوشی خود باشید. اما کدام نمونه مدل از کارت های microSD به نا خوشی شما می خورد؟

عکس شماره 1 ⇩

کارت های microSD به واسطه سرعت و ظرفیت دسته بندی می شوند که هرچه سرعت و ظرفیت بالاتری داشته باشند، قیمتی ترند.
کارت های (SD (Secure Digital تا 2 گیگابایت، کارت های (SDHC (SD High Capacity تا 64 گیگابایت و کارت های (SDXC (SD Extended Capacity تا 2 ترابایت قادر هستند ظرفیت داشته باشند. این کارت ها همچنین به واسطه سرعت در 6 کلاس گوناگون قرار می گیرند که کلاس 2، 4، 6، 10، UHS 1 و USH 3 نام دارند. در جدول زیر قادر هستید فرق این کلاس ها را بینید.

عکس شماره 2 ⇩
عکس کدام کارت microSD عالی گوشی شما است؟

اما برای انتخاب یک کارت میکرو اس دی سریع و ظرفیت عالی اول باید حداکثر ظرفیت کارت حافظه ای را بفهمید که گوشی شما از آن حمایت می کند. برای این کار به صفحه گوشی خود در سایت جی اس ام بروید و در بخش مشخصات حافظه آن را پیدا بکنید.

عکس شماره 3 ⇩
عکس کدام کارت microSD عالی گوشی شما است؟

معمولا چنانچه از موبایلتان زیاد بهره نمیگیرید و چندان به دنبال ذخیره فیلم و موزیک روی آن نمی باشید، کارت هایی با ظرفیت 8 یا 16 گیگابایت برای شما عالی اند. اما چنانچه عادت به گوش دادن موزیک، نگاه کردن فیلم و ذخیره کردن عکس در گوشی خود دارید، باید درپی خرید کارت هایی با ظرفیت بالاتر از 16 گیگابایت باشید.
کاربرانی که عادت دارند شمار زیادی اپلیکیشن روی گوشی خود نصب کنند بهتر است از کارت های Class 10 بهره گیرند. ولی چنانچه از موبایلتان بیشتر برای فیلم برداری HD و Full HD بهره میگیرید، کارت های Class 4 و Class 6 هم کار شما را راه می اندازند.
توصیه می کنیم کارت های Class 2 را، به دلیل سرعت کمی که دارند، خریداری نکنید و همچنین از خرید محصولات مارک های بی کیفیت پرهیز کنید، چون افزون بر سرعت پایین خواندن و نگاشتن، امکان می دارد خیلی زود خراب شوند و اطلاعات روی آنها نابود بشود.***************************

تهیه کننده : سوسن چ.

تازه های فناوری در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

عاشق شو ار نه روزی کار جهان سر آيد ««« »»» ناخوانده نقش مقصود از کارگاه هستیکدام کارت microSD عالی موبایل شما است؟ (3 عکس)


TT / 102 --- TP / 22%

گردآوری شده توسط : سوسن چ.
تاریخ گردآوری : 2017-01-11
در دسته بندی : شماست
برچسب ها : گوشی , microSD

مطالب مرتبط