کشاورزی ماهشهر در زمینه اعتبارات مورد کم لطفی قرار گرفته است / سهم ماهشهر از طرح 550 هزار هکتاری ناچیز است

کشاورزی ماهشهر در زمینه اعتبارات مورد کم لطفی قرار گرفته است / سهم ماهشهر از طرح 550 هزار هکتاری ناچیز است

دبیر نظام صنفی کشاورزی ماهشهر گفت: کشاورزی ماهشهر زیر سایه صنعت قرار گرفته است و با وجود توجه زیاد مسئولان به صنعت اما همچنان شاهد مظلومیت بخش کشاورزی در ماهشهر هستیم.

سید حسین موسوی آلبوشوکه امروز در مصاحبه با خبرنگار فارس در اهواز بیان کرد: کشاورزی ماهشهر زیر سایه صنعت قرار گرفته است و با وجود توجه زیاد مسؤولان به صنعت اما همچنان شاهد مظلومیت بخش کشاورزی در ماهشهر هستیم.

وی اضافه کرد: این موضوع سبب شده است تا کشاورزی ماهشهر در زمینه اختصاص اعتبار، از سوی مسؤولان به مخصوص مسئولان استانی نکته کم لطفی قرار گیرد و مصداق بارز آن عدم شبکه آبیاری و زهکشی در این شهرستان است که ایجاب کرده کشاورزی ماهشهر برای کشاورزان اقتصادی نباشد و کشاورزان به شغل های کاذب روی آورند.

دبیر نظام صنفی کشاورزی ماهشهر با ابراز تاسف از این که جوانان ماهشهری ساکن در روستا به مکان اشتغال در کار کشاورزی به شغل های کاذب روی می آورند تصریح کرد: این موضوع زمینه را برای مهاجرت کشاورزان از روستا به شهر فراهم کرد که در بلند مدت تبعات خوبی نخواهد داشت.

دبیر نظام صنفی کشاورزی ماهشهر در پایان با بیان این که بخش کشاورزی ماهشهر از نقش 550 هزار هکتاری محروم بوده و مقدار ناچیزی از این نقش شامل ماهشهر شده است ابراز امیدواری کرد: مسؤولان ذیربط تدابیری مخصوص برای اجرایی شدن نقش 550 هزار هکتاری در این شهرستان اتخاذ کنند.

-------------------------------------

مطلب از : شهرام ل.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

توانگرا دل درويش خود به دست آور ««« »»» که مخزن زر و گنج درم نخواهد ماندکشاورزی ماهشهر در زمینه اعتبارات مورد کم لطفی قرار گرفته است / سهم ماهشهر از طرح 550 هزار هکتاری ناچیز است


TT / 22 --- TP / 9%

گردآوری شده توسط : شهرام ل.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : کشاورزی
برچسب ها : لطفی , هکتاری , زمینه , ناچیز , اعتبارات , ماهشهر

مطالب مرتبط