کشتی گیر مازندرانی به مسابقات کشتی دانشجویان جهان اعزام می شود

کشتی گیر مازندرانی به مسابقات کشتی دانشجویان جهان اعزام می شود

مربی کشتی سوادکوه‌شمالی از اعزام کشتی‌گیر مازندرانی به مسابقات کشتی دانشجویان دنیا در ترکیه گزارش کرد.

مجتبی ابراهیمی امروز در مکالمه با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه شمالی، با اشاره به این که این شهرستان در بر می داری استعداد در رشته های ورزشی گوناگون است، گفت: هدایت عالی برای استفاده بهینه از توانمندی های ورزشی شهرستان قادر هست به افتخارات جهانی و ملی منجر شود.

وی با تقدیر از فعالان ورزشی و با تبریک هفته تربیت بدنی و ورزش، اضافه کرد: امنیت و تندرست دو نعمت اساسی برای جوامع مطرح است که ورزش قادر هست نقش برجسته ای در دست کشف کنی به آنها داشته باشد.

مربی کشتی سوادکوه شمالی از اعزام محمد جواد ابراهیمی به مسابقات کشتی دانشجویان دنیا گزارش کرد و خاطر نشان کرد: محمد جواد ابراهیمی کشتی گیر سوادکوه شمالی در وزن 86 کیلو گرم به عنوان عضو تیم کشتی آزاد دانشجویان کشورمان به دوازدهمین دوره مسابقات کشتی آزاد و فرنگی دانشجویان دنیا از 4 تا 9 آبان ماه در ترکیه اعزام می شود.

مشاور ورزشی فرماندار سوادکوه شمالی به آثار ورزش در جامعه اشاره و بیان کرد: رواج شادمانی و امید در جامعه، کاهش زیانهای فرهنگی و اجتماعی و کسب افتخار و غرور ملی از خواص ورزش در جامعه است.

وی با بیان این که 15 رشته ورزشی در سوادکوه شمالی فعال است، گفت: 350 ورزشکار سازمان کشف کرده و 22 مربی کارت دار در سوادکوه شمالی کار میکنند.

**************

مطلب از : سارا ب.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

از برای شرف به نوک مژه ««« »»» خاک راه تو رفتنم هوس استکشتی گیر مازندرانی به مسابقات کشتی دانشجویان جهان اعزام می شود


TT / 39 --- TP / 16%

گردآوری شده توسط : سارا ب.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
Notice: Undefined offset: 1 in /www/serze/index.php on line 140

در دسته بندی :
برچسب ها :

مطالب مرتبط