کشیش مبارز استرالیایی جمعه شب به «هم قصه» می آید

کشیش مبارز استرالیایی جمعه شب به «هم قصه» می آید

خبرگزاری فارس: کشیش مبارز استرالیایی جمعه شب به «هم‌قصه» می‌آید

کشیش استرالیایی دیوید اسمیت در یازدهمین قسمت از برنامه همقصه داستان زندگی پر فراز و نشیبش، از پیوستن به کلیسا تا سفر به کشور سوریه برای حمایت از مردمان این کشور را بازگو خواهد کرد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، دیو اسمیت متولد 1962 در نیوتاون سیدنی است. وی در سال 1985 به مدرسه علوم دینی کالج مور پیوست و با دریافت دو مدرک در الهیات در سال 1989 به شکل مجلسی تبدیل به کشیش کلیسای آنگلیکان شد. دیو، هم اکنون کشیش “کلیسای ترینیتی” است و همچنین یک بوکسور حرفه ای است.

«دیوید اسمیت» از سرسخت ترین مخالفان مداخله ارتشی غرب در کشور سوریه است و تاکنون مسافرتهای متعددی برای اعلام همبستگی با مردمان کشور سوریه و کاستن از آلام ایشان به این کشور به انجام رسانده است. او به واسطه اشتغال به ورزش بوکس حرفه ای ملقّب به fighting father یا «پدر مبارز» نیز هست و اتفاقا آخرین سفر خود به کشور سوریه را چندین ماه قبل به همراه یک کلکسیون 8 نفره از دسته پدران مبارز به انجام رسانده است.

«هم قصه» عنوان برنامه ای است که در هر قسمت با مهمانانی غیرایرانی به مکالمه می نشیند و قصه زندگی آن ها را که درون مایه ای انسانی دارد، روایت می کند. این برنامه «جمعه شب ها» ساعت 23:15 از شبکۀ یک سیما انتشار داده میشود.

– براى بالا بردن سطح کيفي سايت سرزه لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد –

گردآوری توسط : آفتاب ف.

فرهنگی هنری در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ای که انشا عطارد صفت شوکت توست
««« »»»
عقل کل چاکر طغراکش ديوان تو باد

کشیش مبارز استرالیایی جمعه شب به «هم قصه» می آید

TT / 38 — TP / 17%

نظر دهید