کعبی: امیدوارم پرسپولیس موفق باشد

کعبی: امیدوارم پرسپولیس پیروز باشد

مدافع سابق تیم ملی نقل میکنید با وجود رفاقتی که با سرمربی استقلال خوزستان دارم، به دلیل هواداران پرسپولیس و برانکو ایوانکویچ امیدوارم این تیم بتواند برنده دیدار روز آینده باشد.

به گزارش "ورزش سه"، حسین کعبی که این روزها به همراه تیم سپیدرود رشت نتایج خوبی را در لیگ یک کسب می کند، در مورد دوری اش از دیدارهای لیگ برتر و این بازی ها نقل میکنید: «به هرحال فوتبال همین است، برای من این اهمیتی می دارد که در هر تیمی که به میدان می روم، بتوانم بیشترین تلاش را برای تیمم بکنم و به موفقیت برسم. روزهایی که تمرین و بازی نداشته باشیم هم بازی لیگ برتر را دنبال می کنم؛ البته متاسفانه دو هفته اخیر تنها دو بازی را نگاه کرده ام؛ اما شادم که تیم های خوزستانی اوج گرفته اند.»


کعبی که دورانی برای پرسپولیس و استقلال خوزستان توپ می زد، در مورد دیدار روز آینده این دو تیم نقل میکنید: «به هرحال اکنون پرسپولیس خوب ترین تیم کشورمان است و در آن شکی وجود ندارد. هر کسی که بازی های این تیم را می نگاه کند، لذت می برد. در طرف مقابل، استقلال خوزستان نیز یک تیم خوب و آماده است که این روزها اوج گرفته است. امیدوارم دیدار این دو تیم خوب از آب دربیاید و یک بازی خوشگل را شاهد باشیم.»


مدافع سابق تیم ملی در مورد تمایل خود به برنده شدن یکی از این دو تیم گفت: «من رفاقت زیادی با سیروس پورموسوی دارم و به گونه ای قادر هستم نقل بکنیم فوتبالم را مدیون او هستم؛ اما به دلیل هواداران پرسپولیس و شخص برانکو ایوانکوویچ تمایل دارم تیم پرسپولیس برنده این بازی باشد. من پیراهن پرسپولیس را به تن کرده ام و هنوز هم به این تعصب دارم؛ حین این که عاشق خوزستانم و آرزو دارم تیم های استانم همیشه در حال پیشرفت باشند.»


کعبی که این روزها با تیم سپیدرود رشت در صدر جدول رده بندی لیگ یک به سر می برد، درباره موفقیت های این تیم نقل میکنید: «خدا را شکر به خوبی قادر بوده ایم امتیاز جمع کنیم، هرچند که اکنون خیلی زود است درباره تیم های صعود کننده حرف زنیم؛ اما ما تاکنون به کسی وعده ندادیم و وعده هم نمی دهیم؛ چراکه کار بسیار سختی در قبل داریم؛ اما قادر هستم نقل بکنیم به دلیل مردمان گیلان با تمام قوا در بازی ها به میدان می رویم تا بتوانیم آنها را به خواسته شان منتقل بکنیم.»


او ادامه داد: «نتیجه گیری سپیدرود به قلب تمیز بازیکنان تیم برمی گردد. بازیکنانی که دو سال است با تمام وجود برای تیم به میدان می روند و پول هم نگرفته اند. من آگاهی میداشتم به کجا خواهم آمد و به همین دلیل این تیم را برگزیده ام. بازیکنان تیم ما شگفت انگیز اند. آنها با کمترین ادعا خوب ترین نتیجه را می گیرند؛ البته بسیاری می خواهند بگویند با همین معضلات مالی، ما نتیجه نخواهیم گرفت که خوشبختانه تاکنون به خواسته شان نرسیدند.»
کعبی در پایان گفت: «این روزها آرزو می کنم ای کاش 10 سال قبل به رشت می آمدم. تماشاگران ما جوری به تشویق تیم توجه میکنند که من احساس می کنم 15 ساله ام، من در کنار این هواداران دوباره احیا شدم و امیدوارم بتوانم برای این تیم مثمرثمر باشم. هواداران ما آنقدر پرشور و اشتیاق هستند که قادر هستم نقل بکنیم بدون شک با تیپ سپیدرود رشت از جهان فوتبال وداع می کنم.»


***لطفا نظرات خود را در بخش نظر بنويسيد***

نگارش توسط: فرزاد خ.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

شاها اگر به عرش رسانم سرير فضل ««« »»» مملوک اين جنابم و مسکين اين درمکعبی: امیدوارم پرسپولیس موفق باشد


TT / 84 --- TP / 15%

گردآوری شده توسط : فرزاد خ.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : کعبی
برچسب ها : پیروز , پرسپولیس

مطالب مرتبط