طرح های کلان حوزه اقتصاد مقاومتی از طرف دولت تامین اعتبار می شود

طرح های کلان حوزه اقتصاد مقاومتی از سوی دولت تامین اعتبار می شود

معاون پژوهش و تکنولوژی وزیر علوم با اظهار این که تا کنون 4 تا 5 درصد اعتبارات مربوط به طرح های کلان تامین شده است و این مسئله اجرای این طرح ها را با معضل مواجه کرده است، نقل کرد:نقشهایی که در راستای اقتصاد مقاومتی تعریف شده باشد از سوی دولت تامین اعتبار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار گروه علمی ایرنا، دکتر وحید احمدی عصر چهارشنبه در حاشیه صد و چهل و هفتمین نشست کمیسیون دائمی شورای مناسب علوم ، تحقیقات و تکنولوژی در جمع خبرنگاران با اشاره به این که در نشست امروز این کمیسیون سه موضوع عمده مطالعه شد، بحث در خصوص سند راهبردی ملی توسعه دانش بنیان در حوزه هوشمند سازی برق را از آن جمله آگاهی داشت و نقل کرد: این آگاهی دار جهت است که برای هر یک از طرح های کلان باید یک سند راهبردی آماده شود.
وی اضافه کرد: بر اساس سند راهبردی طرح کلان هوشمند سازی برق مراحل اجرایی طرح در حوزه های بالاتر و همچنین کلکسیون های مربوط به این طرح مورد بررسی و ارزیابی دقیق قرار می گیرد، حین این که اعتبارات طرح نیز 50 درصد در شورای عطف و 50 درصد باقیمانده از سوی سیستم مربوطه تامین می شود.
ادامه دارد
علمی **1836**1311**1440
خبرنگار:یوسف درویشی** انتشاردهنده: معصومه گلشن


****اگر پيشنهادى داريد در قسمت نظر بنويسيد****

نگارش توسط: فراز م.

تازه های علمی در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

اساس توبه که در محکمی چو سنگ نمود ««« »»» ببين که جام زجاجی چه طرفه‌اش بشکستطرح های کلان حوزه اقتصاد مقاومتی از طرف دولت تامین اعتبار می شود


TT / 35 --- TP / 17%

گردآوری شده توسط : فراز م.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : اقتصاد
برچسب ها : اعتبار , تامین , مقاومتی , کلان

مطالب مرتبط