کمبود 7 هزار و 200 نفر نیروی درمان در دانشگاه علوم پزشکی مشهد

کمبود 7 هزار و 200 نفر نیروی درمان در دانشگاه علوم پزشکی مشهد

مدیریت توسعه سازمان و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به این که بیش از 7 هزار نفر در دانشگاه علوم پزشکی مشهد تا رسیدن به استانداردهای ضروری کمبود نیرو داریم، بیشترین این کمبود را در حوزه درمان عنوان کرد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از مشهد، عبدالله ریحانی در حاشیه بیست و سومین همایش مدیران منابع انسانی دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی کشور که ظهر امروز در هتل آسیا به انجام رسانده شد، در جمع خبرنگاران نقل کرد: این همایش باهدف بررسی درگیریها و نقاط ضعف و قوت در حوزه منابع انسانی وزارت بهداشت به صورت سالانه باهدف بحث و تبادل نظر در خصوص تمامی معضلات در 8 کارگروه تخصصی انجام می شود.

وی اضافه کرد: 8 کارگروه تخصصی آمار و اطلاعات و نگاه کرده بانی منابع انسانی، جذب و استخدام، بررسی نرم افزار نقش نیروی انسانی، قوانین و مقررات، نقل و انتقالات، بسته تعلیمی کارگزینی، پایش و ارزیابی عملکرد حوزه منابع انسانی، کارسنجی و وقت سنجی فرآیندها در این همایش به ارائه گزارش توجه میکنند.

رئیس بیست و سومین همایش مدیران منابع انسانی کشور با اشاره به این که در دانشگاه علوم پزشکی مشهد 7 هزار و 200 نفر نیرو تا رسیدن به استانداردها نیاز داریم، تصریح کرد: در حوزه درمان شامل پرستار، پزشک و ماما 3100 نفر، در پایگاه های اورژانس و سه سوته ات های پزشکی 865 نفر، در قسمت بهداشت 1500 نفر، در آموزش و دانشگاه ها هزار نفر، در پژوهش 430 نفر، در حوزه ستادی و پشتیبانی 380 نفر تا رسیدن به استانداردها نیرو نیاز داریم.

ریحانی در پایان خاطرنشان کرد: در دانشگاه علوم پزشکی مشهد حدود 24 هزار نفر نیرو داریم که 3 هزار نفر نیروی شرکتی هستند.

*براى بالا بردن سطح کيفى، لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد*

گردآوری توسط: كيميا ع.

دانشگاه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

انت رواح رند الحمی و زاد غرامی ««« »»» فدای خاک در دوست باد جان گرامیکمبود 7 هزار و 200 نفر نیروی درمان در دانشگاه علوم پزشکی مشهد


TT / 35 --- TP / 12%

گردآوری شده توسط : كيميا ع.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : نیروی
برچسب ها : علوم , درمان , مشهد

مطالب مرتبط