کمتر از ۳ ساعت تا آغاز لیگ برتر والیبال؛ ۳ تیم در برزخ

کمتر از ۳ ساعت تا آغاز لیگ برتر والیبال؛ ۳ تیم در برزخ

در حالی که کمتر از ۳ ساعت تا آغاز لیگ برتر والیبال باقی‌مانده، وضعیت ۳ تیم هنوز تثبیت نشده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در حالی که اعضای سازمان لیگ فدراسیون والیبال از پاسخگویی در مورد وضعیت تیم هایی که هنوز تسویه حساب خود را برای ورود به لیگ انجام نداده اند، طفره می روند، 3 تیم گنبد، شهرداری ارومیه و صالحین ورامین از نظر فدراسیون جواز حضور در لیگ برتر را ندارند.

این 3 تیم ابتدا تا 20 و سپس تا 26 مهر ماه، طبق ضرب الاجل سازمان لیگ فرصت داشتند تا بدهی خود را با بازیکنان فصل قبل خود تسویه کنند ولی هنوز این کار را انجام نداده اند.

از طرف دیگر، مدیر عامل شهرداری ارومیه به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفته که با رئیس فدراسیون والیبال توافق کرده و برای پرداخت بدهی، طبق این توافق همچنان فرصت دارد.

بای محمد دوجی، سرمربی تیم هاوش گنبد هم گفته که بدهی های این تیم مربوط به مدیریت گذشته این تیم (جواهری) است و ربطی به این فصل ندارد. دوجی تأکید می کند که بازیکنانش قسط اول قراداد خود را هم گرفته اند و تیمش مشکل مالی ندارد.

از گوشه و کنار شنیده می شود که فدارسیون والیبال روی موضع خود در مورد بازی ندادن به تیم های بدهکار و حتی حذف آنها از جدول مصر است ولی از طرفی راضی شده که با ضمانت بانکی نیز کارت بازی برای بدهکاران صادر کند.

---لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در انتهاي صفحه براي ما بنويسيد---

تهیه از : زيبا ت.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

شب صحبت غنيمت دان که بعد از روزگار ما ««« »»» بسی گردش کند گردون بسی ليل و نهار آردکمتر از ۳ ساعت تا آغاز لیگ برتر والیبال؛ ۳ تیم در برزخ


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : زيبا ت.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : ورزشی
برچسب ها : برزخ , والیبال , ساعت

مطالب مرتبط