کمدی؛ امید ما به منزل تکانی عید است!

به هرحال ایشان در بخش دیگری از صحبت‌های خود اعلام کرده اند: «دستگاه‌های زیرمجموعه سازمان ملل علامت فعال بودن یک فرد شاغل را یک ساعت در هفته می‌داند». بر این اساس شما می‌توانید برای افزایش میزان اشتغال در کشور، روزی سه مرتبه اتاق خود را مرتب کنید یا چنانچه سال گذشته فرش‌های خانه را با مدد شامپو و در قابلمه شسته اید، حداقل تا سه سال شاغل محسوب می‌شوید.
منتهی بنده یک پرسشی هم دارم. چندین ماه قبل حقیر به یک مکانی برای ملاقات با یک نفر مراجعه کردم، ایشان تشریف نیاوردند، بعد یک نفر به بنده گفت که سر کار بوده ام. آیا آن مدت جزو میزان اشتغال بنده محسوب می‌شود یا خیر؟!البته صحبت‌های استاد پارسا به همین جا ختم نمی‌شود و ایشان در بخش پایانی صحبت‌های خود نقل کرده: «معیار اعلام آمار مرکز نیز بر اساس دستورالعمل‌های بین‌المللی است».
این همان دیپلماسی لبخند است که کار دست ما داده و دلواپسان هر روز در مخالفت با آن فریاد می‌زنند.اصلا به بین‌الملل (مگه نگاه کن الملل یه آدم بدجنس نیست؟!) چه ربطی دارد که ما به چه نحوی دلمان می‌خواهد آمار بدهیم؟ رحلت کرده ما حداقل در همین یک فقره خودکفا شده بودیم و برخی مسئولان نقاشی‌های خود را به عنوان آمار به مردمان ارائه می‌دادند. این برجام با ما چه کرده که حالا برای ارائه آمار هم باید براساس استانداردهای جهانی رفتار کنیم؟ وامصیبتا! واآمارا!

--- ضمن تشکر از انتخاب شما، لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد ---

نگارش از : زيبا ت.

جک و خنده بازار در بخش سرگرمی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گدای ميکده‌ام ليک وقت مستی بين ««« »»» که ناز بر فلک و حکم بر ستاره کنمکمدی؛ امید ما به منزل تکانی عید است!


TT / 23 --- TP / 7%

گردآوری شده توسط : زيبا ت.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : تکانی
برچسب ها : امید

مطالب مرتبط