کمدی؛ موزیک را بو کنید و فیلم ها را بشنوید

طنز؛ موسیقی را بو کنید و فیلم ها را بشنوید

یکی از مسئولان اسبق سازمان سینمایی با گفت و گو اخیر خود نقطه‌نظری را اعلام کرده که هنر هفتم را از اینجا برده آنجا! داستان از این قرار است
تصویر و عکس کمدی؛ موزیک را بو کنید و فیلم ها را بشنوید


یکی از مسئولان اسبق سازمان سینمایی با گفت و گو اخیر خود نقطه‌نظری را اعلام کرده که هنر هفتم را از اینجا برده آنجا! داستان از این قرار است که معاونت اسبق سینمایی در رابطه با فیلم به فروش رساننده آخرین ساخته جناب آقای اصغر فرهادی نقل کرده «شنیده‌ام که این فیلم، فیلم خوبی نیست و فرهادی در این فیلم دچار پسرفت شده است».دوستان دقت کنند که استاد در رابطه با این فیلم «شنیده»، «نگاه نکرده!». یعنی چشم‌بسته فیلم را انتقاد کرده و انتقاد جهانی را از آنجا به اینجا برده است.

این استاد بزرگ که رحلت کرده با لابی‌گری (به وعده خودش!) قادر بوده بود اسکار را به فرهادی تقدیم کند، اعلام کرده که ما باید فیلم‌های استراتژیک را برای اسکار شناسانیم.این درحالی است که ما بازی‌های استراتژیک زیادی مانند «کلش آف کلنز!» داریم اما در سینما فیلم استراتژیک نداریم و در واقع ایشان یک ژانر تازه را به سینما افزوده است.هرچند در زمان مدیریت ایشان نیز ژانر کشکی-تخیلی هم به سینما افزوده شده بود و در واقع این دومین کشف دوستان است.

یک وقتی ما این تخصص را داشتیم که افرادی که موزیک گوش نکرده بودند را به عنوان مسئول موزیک انتخاب می‌کردیم؛ یعنی فرد مورد نظر در طول زندگی‌اش حتی موزیک را«بو» هم نکرده بود، اما بر آن شوی کلان حوزه موزیک به عهده ایشان بود. اما با پیشرفت‌هایی که هر سال صورت می‌گیرد، ما کسی را به سینمای دنیا و کهکشان راه شیری شناسانده ایم که فیلم‌ها را نگاه نکرده انتقاد می‌کند. حتی نوستراداموس هم نمی‌تواند این‌طوری حدس زند، یا حداقل اولین چیزی که به ذهنش رسیده را با صدای بلند نقل نکنید!


——————————–

نگارنده : توانا ق.

جک و خنده بازار در بخش سرگرمی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ما مرد زهد و توبه و طامات نيستيم
««« »»»
با ما به جام باده صافی خطاب کن

کمدی؛ موزیک را بو کنید و فیلم ها را بشنوید

TT / 62 — TP / 21%

نظر دهید