کمپانی دیزنی رکورد نویی به ثبت رساند

کمپانی دیزنی رکورد جدیدی ثبت کرد

کمپانی فیلمسازی «دیزنی» قادر بود رکورد تازه ای در عرصه فروش بین‌المللی محصولاتش به ثبت برساند.
کمپانی «دیزنی» به لطف فروش فوق‌العاده «کاپیتان ایالات متحده: جنگ داخلی»، «زوتوپیا»، «در جستجوری دُری» و«کتاب جنگل»، مجموع فروش گیشه بین‌الملل خود را در سال 2016 به 3.566 میلیارد دلار رساند تا از رکورد فروش خارجی سال گذشته میلادی پیشی بگیرد.

دیزنی در حالی در فاصله کمتر از سه ماه به پایان سال مکان میلادی رکورد تازه ای در فروش سالانه گیشه بین‌الملل به تصویب رسانده که در ادامه سال سه فیلم مهم را نیز در برنامه نمایش دارد. فیلم «دکتر استرنجلاو» محصول استودیو «مارول» از تاریخ 25 اکتبر نمایش بین‌المللی خود را آغاز می‌کند، انیمیشن جدید «مائونا» از تاریخ 23 نوامبر در کشورهای مخنتلف به روی پرده می‌رود و «روگ وان: قصه ای از فیلم جنگ ستارگان» محصول لوکاس فیلم از زیر مجموعه‌های دیزنی نیز از 16 دسامبر مهمان سینماهای دنیا خواهد بود.

این کمپانی فیلمسازی در تاریخ ششم جولای با فروش سه میلیارد دلاری رکورد تازه ای در گیشه بین‌الملل ثبت کرد و بعد از آن به فاصله چندین روز رکورد فروش سالانه دو میلیارد دلاری در سینماهای ایالات متحده و فروش پنج میلیارد دلاری در گیشه جهانی (بین‌الملل+ایالات متحده) را به ثبت رساند.

امسال تاکنون سه محصول دیزنی شامل «کاپیتان ایالات متحده»، «زوتوپیا» و «در جستجوی دُری» به فروش بالغ بر یک میلیارد دلار دست یافته‌اند و فیلم اکشن «کتاب جنگل» نیز 966 میلیون دلار در گیشه جهانی به فروش رسانده است.

فیلم «فیلم جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد» که از ماه دسامبر سال گذشته نمایش خود را آغاز کرد نیز بیش از 452 میلیون دلار از فروش جهانی 1.13 میلیارد دلاری‌اش را از محل گیشه خارجی کسب کرد.
ایسنا

براى بالا بردن کيفيت سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد

گردآورنده: گيتی خ.

درباره بازیگران و چهره ها در بخش فرهنگی و هنری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دل و دينم شد و دلبر به ملامت برخاست ««« »»» گفت با ما منشين کز تو سلامت برخاستکمپانی دیزنی رکورد نویی به ثبت رساند


TT / 46 --- TP / 17%

گردآوری شده توسط : گيتی خ.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : کمپانی
برچسب ها : دیزنی , رکورد

مطالب مرتبط