کمپانی MSI، ده کارت گرافیک تازه بر پایه دو کارت GTX 1050/1050 Ti شناسایی کرد (5 عکس)

کمپانی MSI، ده کارت گرافیک جدید بر پایه دو کارت GTX 1050/1050 Ti معرفی کرد

بعد از معرفی مجلسی کارت گرافیک‌های GeForce GTX 1050 و GeForce GTX 1050 Ti از سوی انویدیا، MSI نیز همچون بسیاری از دیگر کمپانی‌ها کارت گرافیک‌های مبتنی بر این محصولات خود را شناساند. این محصولات با بهره‌مندی از نسل‌ تازه از هسته‌های گرافیکی پاسکال انویدیا، یک دستگاه سرد کننده کارآمد و همچنین یک دیزاین خوشگل، می توانند عملکرد و ظاهر خوبی را برای سیستم‌های کاربران تدارک نگاه بکنند.

تصویر و عکس شماره 1 ⇩

محصولات تازه MSI که بر پایه کارت‌های گرافیک GeForce GTX 1050/1050 Ti دیزاین شده‌اند شامل 10 کارت تازه می‌شوند که هرکدام در بر می داری سرعت‌های اتم فرق می داری هستند و دو یا چهار گیگابایت حافظه GDDR5 را در اختیار کاربران قرار می‌دهند. MSI همچنین این محصولات تازه را همراه با یک یا دو فن توانا دیزاین کرده است تا کاربرانی که نیازمند یک کارت گرافیک کوچولو هستند نیز معضلی با این محصولات نداشته باشند.

همچون دیگر کارت گرافیک‌های تازه MSI، این محصولات نیز از راهکار سرد سازی TWIN FROZR VI بهره می‌برند. این راهکار سرد سازی تازه می تواند نسبت به نسل پیشین خود تا 22 درصد خوب تر عمل کند و همچنین نویز کمتری را هم ایجاد نماید. کارت‌ گرافیک‌های تازه MSI از یک برد PCB همراه با چهار فاز منبع تغذیه و همچنین قطعات در بر می داری اعتبار نامه Military Class 4 بهره می‌برند. انرژی موردنیاز این محصولات نیز از طریق یک کانکتور 6 پین تامین می‌شود.

تصویر و عکس شماره 2 ⇩
تصویر و عکس کمپانی MSI، ده کارت گرافیک تازه بر پایه دو کارت GTX 1050/1050 Ti شناساند

تصویر و عکس شماره 3 ⇩
تصویر و عکس کمپانی MSI، ده کارت گرافیک تازه بر پایه دو کارت GTX 1050/1050 Ti شناساند

طبق متداول این کارت‌ گرافیک‌ها هم همراه با نرم ‌افزار اختصاصی MSI Gaming App در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت تا امکان انتخاب مدهای کاری OC، Gaming و Silent performance در هر وقتی در اختیار آنها واقع باشد. این برنامه در بر می داری یک توانایی تازه با نام One-click to VR است که می‌تواند سریع خوبی سیستم‌های کاربران را برای بهره گیری از تکنولوژی حقیقت جایزی تهیه کند. مشخصات کامل این 10 محصول تازه MSI را می‌توانید در ادامه مطلب بینید.

تصویر و عکس شماره 4 ⇩
تصویر و عکس کمپانی MSI، ده کارت گرافیک تازه بر پایه دو کارت GTX 1050/1050 Ti شناساند

تصویر و عکس شماره 5 ⇩
تصویر و عکس کمپانی MSI، ده کارت گرافیک تازه بر پایه دو کارت GTX 1050/1050 Ti شناساند


*******************

متن از : پرهام ش.

سخت افزار در بخش کامپیوتر , اینترنت و موبایل سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حقوق صحبت ما را به باد داد و برفت ««« »»» وفای صحبت ياران و همنشينان بينکمپانی MSI، ده کارت گرافیک تازه بر پایه دو کارت GTX 1050/1050 Ti شناسایی کرد (5 عکس)


TT / 113 --- TP / 35%

گردآوری شده توسط : پرهام ش.
تاریخ گردآوری : 2016-10-18
در دسته بندی : سخت افزار
برچسب ها : گرافیک , کمپانی

مطالب مرتبط