۱۰ کمیته تخصصی در بخش استاندارد در خراسان رضوی فعال است

۱۰ کمیته تخصصی در بخش استاندارد در خراسان رضوی فعال است

مدیرکل استاندارد خراسان رضوی با بیان اینکه ۱۰ کمیته تخصصی در بخش استاندارد در خراسان رضوی فعال است‌، گفت: ۳۰ قانون در حوزه استاندارد به تصویب رسیده که یک سوم آن در دولت تدبیر و امید بوده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس،علیرضا جمیع در همایش بزرگداشت روز ملی استاندارد در هتل ثامن مشهد اظهار داشت:ارتقاء کیفیت کالا در سطح استان و کشور مورد تاکید است و استانداردها در سطح ملی و بین المللی باید مورد تایید باشد، موضوعی که مقام معظم رهبری هم بر آن تاکید داشتند.

وی افزود: خراسان رضوی از جایگاه ویژه ای در میان استان های کشور برخوردار است و سالانه 27 میلیون زائر دارد و در بحث استاندارد مورد توجهات ویژه بوده است.

جمیع تصریح کرد: تدوین استانداردها در برنامه کاری سازمان ملی استاندارد قرار گرفته که در سطح استانی ابلاغ می شود. حدود 30 قانون در حوزه استاندارد به تصویب رسیده که یک سوم آن در دولت تدبیر و امید بوده است.

مدیرکل استاندارد خراسان رضوی با بیان اینکه بازرسان استاندارد نظارت ویژه از محل های عرضه کالا دارند و سال گذشته 26 هزار بازدید صورت پذیرفت عنوان کرد: تفاهم نامه هایی با آموزش و پرورش، شهرداری و دیگر مجموعه های استانی و شهری داشتیم تا کیفیت استانداردها بالا برود و 10 کمیته تخصصی در بخش استاندارد در خراسان رضوی فعال است.

وی گفت: خراسان رضوی در بحث تولیدات داخلی از موقعیت خوبی در کشور برخوردار است و به لحاظ استاندارد تولیدات نیز از جایگاه خوبی برخوردار است و مهم ترین هدف را در ارائه خدمات استاندارد در تمامی حوزه ها تعریف کرده ایم.

_____________________

تهیه و تدوین : گلنار ت.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

آن سرزنش که کرد تو را دوست حافظا ««« »»» بيش از گليم خويش مگر پا کشيده‌ای۱۰ کمیته تخصصی در بخش استاندارد در خراسان رضوی فعال است


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : گلنار ت.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : استان ها
برچسب ها : تخصصی , کمیته , فعال , رضوی

مطالب مرتبط