کنسرت محسن یگانه در دبی

کنسرت محسن یگانه در دبی

محسن یگانه روزهای آخر ماه مبارک رمضان علاوه بر اجرا در جزیره کیش قرار است در چندین شهر کشورمان و همچنین دوبی اجرا داشته باشد.

علی ثابت رهبر ارکستر کنسرت های محسن یگانه در تشریح جزییات کنسرت های جدید این خواننده نقل کرد:از بیستم تا بیست و چهارم برج تیر امسال به مدت پنج شب در جزیره کیش تور کنسرت های محسن یگانه به انجام رسانده میشود، خلال این که بیست و نهم تیر هم در دوبی اجرای زنده ای خواهیم داشت. این در حالی است که روز 31 برج تیر نیز در منطقه چادگان اصفهان و دوم برج مرداد نیز در منطقه آزاد ماکو اجرای زنده خواهیم داشت.
تصویر و عکس کنسرت محسن یگانه در دبی
وی اظهار کرد:در تمامی این کنسرت ها که به نوعی جدیدترین ترین برنامه های محسن یگانه پس از ایام ماه مبارک رمضان است قطعاتی جدید از این خواننده که اردیبهشت امسال با عنوان نگاه من روانه بازار موزیک شد برای علاقه مندان اجرا می شود. البته مانند همیشه تمام تلاش ما این است که برنامه های خاطره انگیزی را برای طرفداران اجرا کنیم تا آنها از اجرایی که به آنها تقدیم می کنیم، راضی باشند.
رهبر ارکستر کنسرت های محسن یگانه در پایان توضیح داد:دنبالش می رم، چه مقدار دیر، دیوار، نه، درکم کن، خاطره بازی، جاده، تو فکر می رم، نگاه، دلکم، دلسرد، انتظار و پرنده قطعات انتشار داده شده در آلبوم نگاه من هستند که امیدواریم بتوانیم منتخبی از این ملودی ها را همراه با آثار محبوب قبلی اجرا کنیم. خلال این که طرفداران اطمینان داشته باشند ما در هر جاای که کنسرت به انجام میرسانیم برایمان موقعیت جغرافیایی کنسرت تفاوتی با کنسرت تهران نمی کند و به تناسب امکانان هر آنچه را در توان داشته باشیم اجرا می کنیم.

محسن یگانه ، کنسرت محسن یگانه در دبی

————————————-

مطلب از : آزاده ی.

درباره بازیگران و چهره ها در بخش فرهنگی و هنری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

کس نديده‌ست ز مشک ختن و نافه چين
««« »»»
آن چه من هر سحر از باد صبا می‌بينم

کنسرت محسن یگانه در دبی

TT / 42 — TP / 14%

نظر دهید